تورهای لوکس ویتنام : ویژه تابستان 1397 • استخر هتل ملیا هانوی
 • پاسیو رستوران هتل ملیا
 • رستوران هتل مجستیک سایگون
 • سوئیت مجلل هتل ملیا در هانوی
 • سوئیت هتل 5 ستاره ملیا
 • شهر زیبای هوشی مین
 • طبیعت منحصر بفرد سواحل ویتنام
 • کلیف ریزورت در موئی نه
 • گشت دریایی در خلیج هالونگ
 • گوشه ای از سواحل شمال ویتنام
 • لابی هتل مجستیک سایگون
 • نمایی از شهر سایگون
 • نمایی از هتل مجستیک سایگون
 • ورودی هتل مجستیک سایگون
 • ورودی هتل ملیا
Javascript Slideshow Code by WOWSlider.com v4.8


   برنامه تور ویتنام : جنوب به شمال

 

موریس  روز اول – رسیدن به سایگون: بهنگام رسیدن به فرودگاه سون نهات از شما بگرمی خوشامدگویی و پذایرایی خواهد شد و سپس بسوی هتل هو شی مین بده خواهید شد. شب هنگام را در سایگون خواهید گذراند.

 موریس  روز دوم – تور شهری سایگون: صبحانه را در هتل میل می کنید. پس از آن به بازدید از «کاخ ویتنام یکپارچه» و بازار بن تان می پردازید. کلیسای جامع نتردام (1877-1883) را که درست در میان میدانی قرار دارد را بهمراه پوشش های آبگینه اش و ساختار آهن پوش اش را که مهندس گوستاو ایفل آن را طراحی کرده بود می بینید. سپس به بازدید از موزه پرآوازه «رمنانت» که درون خود ماشین های زره پوش، توپ ها، بمب ها و جنگ افزارهای پیاده نظام جای داده است، می پردازید. پس از آن به کولون که محله چینی هاست می روید و بازار بین تای را با برج  بلند و ساعت بزرگش از نزدیک می بینید. از تین هائو پاگودا بازدید می کنید که در قرن نوزدهم بدست کانتونی ها ساخته شده است. شب را در سایگون سپری خواهید کرد.

موریس  روز سوم – سایگون و دلتای رود مکونگ و سایگون: صبحانه را در هتل میل می کنید. بسمت مای تو در دل دلتای رود مکونگ رهسپار می شوید. در آنجا با قایق به کانالهای فراوانی که در  بن تره به رود مکونگ سرازیر می شوند سر می زنید. بعد از میل کردن چای عسل و میوه های خوشمزه استوایی به بک باغ محلی می روید. با قایق های حصیری بادبانی از میان جنگلهای سرشار از نارگیل عبور می کنید تا به قایق خود برسید. شب را در سایگون سپری خواهید کرد.

موریس  روز چهارم – سایگون و  کو چی و هانوی: پس از صرف صبحانه به تونل های کو چی سر می زنید که در زمان جنگ بکار می رفتند. سپس بسوی فرودگاه می روید تا به هانوی برسید. بهنگام رسیدن به فرودگاه نوی بِی به گرمی به شما خوشامدگویی خواهد شد و سپس به هتل خود در هانوی خواهید رفت. شب را در هتلتان در هانوی خواهید گذراند.

موریس  روز پنجم – تور شهری هانوی: پس از صرف صبحانه از آرامگاه و موزه شهر هوشی مین و کاخ ریاست حمهوریی با معماری فرانسوی اش، و معبد تاریخی ادبیات و نخستین دانشگاه ویتنام  که در سال 1070 به افتخار کنفسیوس ساخته شده بود، دیدن خواهید کرد. عصر آن روز از موزه مردمشناسی بازدید خواهید کرد و سپس به دریاچه هوآن کییم و معبد انگوگ سان می روید که در واقع جزیره ای در بخش شمالی دریاچه می باشد. از تور دوچرخه سواری در خیابان های بخش قدیمی هانوی لذت خواهید برد. نزدیک غروب در امتداد دریاچه غربی قدم خواهید زد و معبد تران کوآک را خواهید دید. شامگاه همانروز در برنامه خیمه شب بازی روی آب شرکت خواهید کرد. این جشن از روستاهای ویتنام آغاز شده است. در این نمایش هنرمندان عروسک گردان در آب می ایستند و عروسک ها را بر روی آب می گردانند و بجای آنها سخن می گویند. بینندگان حس حضور در جشنی روستایی را در هانوی تجربه خواهند کرد.

موریس  روز ششم – هانوی و نینه بینه: به هائولو منتقی می شوید که مجموعه ای از برج و بارو و استحکامات باستانی است. این شهر پر برج و بارو به امپراطور دینه هین هوآنگ از سلسله ترانگ آن پیشکش شده بود. از آنجا با قایق به ترانگ آن می روید و از میان زیست بوم زیبای گیاهان استوایی و کشتزارهای برنج می گذرید و از تماشای غارهای کنار رودخانه لذت می برید. در پایان کشت به هتلتان در هانوی بازخواهید گشت.

 

موریس  روز هفتم - هانوی و هالونگ و هانوی: صبحانه را در هتل میل می کنید. سپس به سوی خلیج هالونگ که میراث فرهنگی یونسکو نیز شناخته می شود، می روید. هرکس که به ویتنام سفر می کند باید بخت بازدید از هالونگ را بیابد.  هالونگ آمیزه ای دیدنی از دریا و کوهستان است. خلیج هالونگ در شاخابه باک بو قرار دارد و 3،000 جزیره سبز همچون جواهرش تا 1،500 کیلومتر کشیده شده است. با کشتی کروز بر روی خلیج از خوراک دریایی تازه لذت می برید و همزمان از زیبایی خلیج هالونگ بمدّت 4 ساعت بهره می برید. با ماشین به هانوی باز می گردید و شب هنگام را در هانوی سپری خواهید کرد.

موریس  روز هشتم - بازگشت از هانوی: صبحانه را در هتل میل میکنید. نیمه روز را برای انجام کارهای شخصی تان اختصاص خواهید داد. پس از تحویل اتاق رهنمایتان شما را برای بازگشت به ایران به فرودگاه هانوی باز می گرداند. نهار را در رستوران محلی میل خواهید نمود.

 

نوع اقامت نرخ هر نفر در اتاق دبل نرخ هر نفر در اتاق سینگل کودک با تخت زیر 12 سال
هتل های 4 ستاره: سایگون: Central Palace / هانوی: Thien Thai 980 دلار 1،190 دلار 735 دلار
هتل های 5 ستاره: سایگون: Equatorial / هانوی: Movenpick Hanoi 1،000 دلار  1،350 دلار 790 دلار
 

 


کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی دوران طلایی پارسیان می باشد | طراحی و اجرا: دوران طلایی پارسیان