تورهای لوکس ویتنام : ویژه پاییز 1396 • استخر هتل ملیا هانوی
 • پاسیو رستوران هتل ملیا
 • رستوران هتل مجستیک سایگون
 • سوئیت مجلل هتل ملیا در هانوی
 • سوئیت هتل 5 ستاره ملیا
 • شهر زیبای هوشی مین
 • طبیعت منحصر بفرد سواحل ویتنام
 • کلیف ریزورت در موئی نه
 • گشت دریایی در خلیج هالونگ
 • گوشه ای از سواحل شمال ویتنام
 • لابی هتل مجستیک سایگون
 • نمایی از شهر سایگون
 • نمایی از هتل مجستیک سایگون
 • ورودی هتل مجستیک سایگون
 • ورودی هتل ملیا
Javascript Slideshow Code by WOWSlider.com v4.8


   برنامه تور 4 شب هوشی مین و 4 شب هانوی

 

موریس  روز اول – رسیدن به هوشی مین: بهنگام رسیدن به فرودگاه سون نهات از شما بگرمی خوشامدگویی و پذایرایی خواهد شد و سپس بسوی هتل هو شی مین بده خواهید شد. شب هنگام را در سایگون خواهید گذراند.

 موریس  روز دوم – تور شهری سایگون: صبحانه را در هتل میل می کنید. پس از آن به بازدید از «کاخ ویتنام یکپارچه» و بازار بن تان می پردازید. کلیسای جامع نتردام (1877-1883)را که درست در میان میدانی قرار دارد را بهمراه پوشش های آبگینه اش و ساختار آهن پوش اش را که مهندس گوستاو ایفل آن را طراحی کرده بود می بینید. سپس به بازدید از موزه پرآوازه «رمنانت» که درون خود ماشین های زره پوش، توپ ها، بمب ها و جنگ افزارهای پیاده نظام جای داده است، می پردازید. پس از آن به کولون که محله چینی هاست می روید و بازار بین تای را با برج  بلند و ساعت بزرگش از نزدیک می بینید. از تین هائو پاگودا بازدید می کنید که در قرن نوزدهم بدست کانتونی ها ساخته شده است. شب را در سایگون سپری خواهید کرد.

موریس  روز سوم – سایگون و کای بی و وین لونگ و سایگون: صبحانه را در هتل میل می کنید. بسمت کای بی رهسپار می شوید و به هنگام رسیدن سوار بر کشتی کروز شده و بسوی بازار شناور کای بی می روید تا مردم محلی را که مشغول خرید و فروش و داد وستد کالا بر روی قایق هستند را ببینید. باغ محلی و خانه و مرکز فرآوری برنج و دیگر فعالیت های جاری در منطقه دلتا را مشاهده می کنید. پس از صرف نهار به کشتی سواری در امتداد رودخانه می پردازید تا زندگی آرام روستائیان را از نزدیک ببینید و از منظره بی نظیر دلتای رود مکونگ لذت ببرید. حدود ساعت 3 بعد از ظهر قایق به وین لون خواهد رسید، جایی که می توانید قدمی بزنید و پیش از بازگشت به سایگون، از بازار وین لونگ سری بزنید.

موریس  روز چهارم – کو چوئی و تای نینه: پس از صرف صبحانه با اتوموبیل بسمت تای نینه می رویم تا معبد آراسته کائو دای را ببینید و در مراسم باشکوه نیمروزی معبد شرکت جویید، جایی که در سرتاسر آن مردمانی با جامگان رنگین همه تالار را پوشانده اند. این آمیزش رنگها یادآور آمیزگی فرهنگی و آیینی ویتنام است. پس از صرف نهار بسوی تونل های کوچی می روید که شبکه زیرزمینی باورنکردنی است که جنگجویان ویتنامی در طی نبردهای مدید برای دستیابی به استقلال ساخته بودند. تونل ها دربرگیرنده بیمارستان ها، اقامتگاه ها و مدارس بوده است و از آن بمانند پایگاهی نظامی برای ویت کنگ ها در جنگ با آمریکا بهره برداری می شده است. گشت روز دوم با رسیدن به شهر هوشی مین به پایان می رسد.

موریس  روز پنجم – هوشی مین و پرواز بسوی هانوی: صبحانه را در هتل میل می کنید. صبح هنگام را با برنامه شخصی خود می گذرانید. پس از خروج از هتل نماینده ما  شما را در لابی هتل ملاقات کرده و سپس بسوی فرودگاه می روید تا به هانوی برسید. بهنگام رسیدن به فرودگاه نوی بِی به گرمی به شما خوشامدگویی خواهد شد و سپس به هتل خود در هانوی خواهید رفت. شب را در هتلتان در هانوی خواهید گذراند.

موریس  روز ششم – تور شهری هانوی: پس از صرف صبحانه از آرامگاه و موزه شهر هوشی مین و کاخ ریاست حمهوریی با معماری فرانسوی اش، و معبد تاریخی ادبیات و نخستین دانشگاه ویتنام  که در سال 1070 به افتخار کنفسیوس ساخته شده بود، دیدن خواهید کرد. عصر آن روز از موزه مردمشناسی بازدید خواهید کرد و سپس به دریاچه هوآن کییم و معبد انگوگ سان می روید که در واقع جزیره ای در بخش شمالی دریاچه می باشد. از تور دوچرخه سواری در خیابان های بخش قدیمی هانوی لذت خواهید برد. نزدیک غروب در امتداد دریاچه غربی قدم خواهید زد و معبد تران کوآک را خواهید دید. شامگاه همانروز در برنامه خیمه شب بازی روی آب شرکت خواهید کرد. این جشن از روستاهای ویتنام آغاز شده است. در این نمایش هنرمندان عروسک گردان در آب می ایستند و عروسگ ها را بر روی آب می گردانند و بجای آنها سخن می گویند. بینندگان حس حضور در جشنی روستایی را در هانوی تجربه خواهند کرد.

موریس  روز هفتم - هانوی و هالونگ: صبحانه را در هتل میل می کنید. سپس به سوی خلیج هالونگ که میراث فرهنگی یونسکو نیز شناخته می شود، می روید. هرکس که به ویتنام سفر می کند باید بخت بازدید از هالونگ را بیابد.  هالونگ آمیزه ای دیدنی از دریا و کوهستان است. خلیج هالونگ در شاخابه باک بو قرار دارد و 3،000 جزیره سبز همچون جواهرش تا 1،500 کیلومتر کشیده شده است. با کشتی کروز بر روی خلیج از خوراک دریایی تازه لذت می برید و همزمان از زیبایی خلیج هالونگ بمدّت 4 ساعت بهره می برید. با ماشین به هانوی باز می گردید و شب هنگام را در هانوی سپری خواهید کرد.

موریس  روز هشتم - ارگ هوآ لو و ترانگ آن: صبحانه را در هتل میل می کنید. پس از آن راهنمای تور شما بدنبالتان آمده تابه استان نین بین در 98 کیلومتری هانوی بروید. به نین بین رسیده و از ارگ هوآ لو دیدن می کنید. نهار را در رستوران میل می کنید. سپس بسوی ترانگ آن می روید که یکی از جاذبه های گردشگری ویتنام می باشد.  در آنجا سفر کوتاهی با قایق خواهید داشت تا مجموعه غارهای آبی می باشند. ترانگ آن به منزله هالونگ بر روی خشکی است. پس از پایان گشت به هانوی باز می گردید.

موریس  روز نهم - بازگشت از هانوی: صبحانه را در هتل میل میکنید. نیمه روز را برای انجام کارهای شخصی تان اختصاص خواهید داد. پس از تحویل اتاق رهنمایتان شما را برای بازگشت به ایران به فرودگاه هانوی باز می گرداند. نهار را در رستوران محلی میل خواهید نمود. نرخهای زیر برای گروه بالای 5 نفر معتبر می باشد. برای دریافت نرخ تور  انفرادی با ما تماس بگیرید.

نوع اقامت نرخ هر نفر در اتاق دبل نرخ هر نفر در اتاق سینگل کودک با تخت زیر 12 سال
هتل های 4 ستاره: Golden Central Hotel Saigon و La Casa Hotel 980 دلار 1،300 دلار 795 دلار
هتل های 5 ستاره: Majestic Hotel و Melia Hanoi Hotel 1،350 دلار 1،820 دلار 900 دلار
 

 


کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی دوران طلایی پارسیان می باشد | طراحی و اجرا: دوران طلایی پارسیان