تور لوکس ترکیبی کشتی کروز و استانبول بهار و تابستان 98


 
خدمات ویزای شنگنتور 3 شب یات و 4 شب هتل 4 ستاره تاپ استانبول، 6 کابین و ظرفیت 12 نفر، هزینه هر نفر 5077 یورو + هزینه پرواز تور 3 شب یات و 4 شب هتل 4 ستاره تاپ استانبول، 7 کابین و ظرفیت 14 نفر، هزینه هر نفر 1777 یورو + هزینه پروازتور 3 شب یات و 4 شب هتل 4 ستاره تاپ استانبول، 7 کابین و ظرفیت 14 نفر، هزینه هر نفر 1777 یورو + هزینه پرواز تور 3 شب یات و 4 شب هتل 4 ستاره تاپ استانبول، 4 کابین و ظرفیت 8 نفر، هزینه هر نفر 1077 یورو + هزینه پروازتور 3 شب یات و 4 شب هتل 4 ستاره تاپ استانبول، 4 کابین و ظرفیت 8 نفر، هزینه هر نفر 1077 یورو + هزینه پرواز تور 3 شب یات و 4 شب هتل 4 ستاره تاپ استانبول، 4 کابین و ظرفیت 8 نفر، هزینه هر نفر 2077 یورو + هزینه پروازتور 3 شب یات و 4 شب هتل 4 ستاره تاپ استانبول، 4 کابین و ظرفیت 8 نفر، هزینه هر نفر 2077 یورو + هزینه پرواز تور 3 شب یات و 4 شب هتل 4 ستاره تاپ استانبول، 4 کابین و ظرفیت 8 نفر، هزینه هر نفر 2077 یورو + هزینه پروازتور 3 شب یات و 4 شب هتل 4 ستاره تاپ استانبول، 4 کابین و ظرفیت 8 نفر، هزینه هر نفر 2077 یورو + هزینه پرواز تور 3 شب یات و 4 شب هتل 4 ستاره تاپ استانبول، 5 کابین و ظرفیت 10 نفر، هزینه هر نفر 4777 یورو + هزینه پروازتور 3 شب یات و 4 شب هتل 4 ستاره تاپ استانبول، 5 کابین و ظرفیت 10 نفر، هزینه هر نفر 4777 یورو + هزینه پرواز تور 3 شب یات و 4 شب هتل 4 ستاره تاپ استانبول، 5 کابین و ظرفیت 10 نفر، هزینه هر نفر 4777 یورو + هزینه پروازتور 3 شب یات و 4 شب هتل 4 ستاره تاپ استانبول، 5 کابین و ظرفیت 10 نفر، هزینه هر نفر 4777 یورو + هزینه پرواز تور 3 شب یات و 4 شب هتل 4 ستاره تاپ استانبول، 6 کابین و ظرفیت 12 نفر، هزینه هر نفر 5077 یورو + هزینه پروازتور 3 شب یات و 4 شب هتل 4 ستاره تاپ استانبول، 6 کابین و ظرفیت 12 نفر، هزینه هر نفر 5077 یورو + هزینه پرواز تور 3 شب یات و 4 شب استانبول ، 3 کابین و ظرفیت 6 نفر ، هزینه هر نفر 877 یورو + هزینه پروازتور 3 شب یات و 4 شب استانبول ، 3 کابین و ظرفیت 6 نفر ، هزینه هر نفر 877 یورو + هزینه پرواز jquery lightbox with iframeby VisualLightBox.com v6.1  برنامه سفر تور ترکیبی استانبول و کروز در دریای اژه به شرح زیر می باشد:

   روز اول : پرواز به فرودگاه میلاس، دنیزلی یا اسپارتا، و سپس ترانسفر به سمت مارینا و سوار شدن به  قایق تفریحی (یات)، خوش آمدگویی همراه با سرو نوشیدنی های محلی، آشنایی با امکانات قایق تفریحی، کاپیتان و خدمه و تحویل کابین ها و شروع سفر رویایی و به یادماندنی در سواحل زیبای دریای اژه

   روز دوم : گشت دریایی در سواحل زیبای جنوب ترکیه و بازدید از جزایر بکر، غواصی و شنا

   روز سوم : سفر به یکی دیگر از ماریناهای زیبای ترکیه، اسکله، غواصی و شنا

   روز چهارم : بازگشت به مارینا، ترانسفر به فرودگاه، پرواز به استانبول، ترانسفر به هتل و اقامت در هتل

  روز پنجم : گشت شهری، خرید و ناهار

  روز ششم : آزاد ( استفاده از تورهای پیشنهادی لیدر : بازدید قسمت آسیایی و تپه پیر لوتی، بازدید از قصرهای مختلف و بافت قدیمی شهر، کشتی ایرانی یا ترکی، شبهای ترکی، دیزنی لند، آکواریوم و ... )

  روز هفتم : آزاد و در اختیار

   روز هشتم : ترانسفر به فرودگاه، پرواز به تهران

  نرخ این پکیج شامل 5 روز (4 شب) اقامت با صبحانه در هتل های لوکس استانبول و 4 روز (3 شب) در کشتی تفریحی (یات) و با برنامۀ غذایی  UALL یا (Ultra All Inclusive) و پرواز داخلی  می باشد.

 • اتاق های غاری هتل یونیک موزه
 • اتاق های لوکس هتل یونیک موزه
 • بار لوکس هتل یونیک موزه
 • رستوران دنج و مجلل هتل یونیک موزه
 • رستوران فضای باز هتل یونیک موزه
 • رستوران مجلل هتل یونیک موزه
 • شبهای دلنشین هتل یوناک
 • لابی هتل یونیک موزه
 • لانج دنج هتل یوناک
 • لانج هتل یونیک موزه
 • نمایی از استخر هتل یوناک
 • نمایی از شهر گرمه
 • jquery carousel slider
 • نمایی بی نظیر از هتل یونیک موزه
carousel jquery by WOWSlider.com v8.8


   کاپادوکیه در مرکز سرزمین آناتولی و  یکی از مراکز مهم گردشگری کشور ترکیه می باشد.  کاپادوکیه از این بخش ها تشکیل شده است: نیوشهیر، آکسارای، نیغده، قیصریه و کرشهیر و گورمه. گورمه دربردارندۀ مجسمه های باستانی بسیار زیادی است و بخشی از میراث فرهنگی جهانی است.

   نام کاپادوکیه در فارسی باستان بشکل ضبط گردیده است و تلفظ فارسی باستان آن کَتپَتوکه می باشد. کاپادوکیه یکی از ساتراپی های هخامنشی بوده است.

   نام این سرزمین در کتیبه سه زبانه داریوش بزرگ در بیستون هم ذکر شده است. در فهرست جای-نام های ساتراپی های هخامنشی، این نام بشکل Haspaduya ضبط گردیده است. ریشه این واژه احتمالاً Huw-aspa-dahyu بوده است که در فارسی باستان به معنی سرزمین اسب های نیک (زیبا) می باشد.

   از مراکز بسیار دیدنی کاپادوکیه شهر زیرزمینی درین کویو است که شهرتی جهانی دارد. موزه روباز گورمه یکی از معروف ترین اماکن دیدنی در این سرزمین است.  این مجموعه شامل بیش از سی صومعه و کلیسا است که در میان صخره ها کنده شده اند و بسیاری از آنها منقش به نقاشی های دیواری زیبایی هستند که متعلق به سده های 9 تا 11 میلادی هستند.

   برای رسیدن به کاپادوکیه می توانید پرواز استانبول به کاپادوکیه را که ' 01:35 به طول می انجامد از طریق آژانس ما رزرو کنید. مسافت زمینی استانبول -کاپادوکیه 750 کیلومتر می باشد. چنانچه در آنکارا اقامت داشته باشید، پرواز از آنکارا به کاپادوکیه نیز قابل رزرو است. کاپادوکیه با خط آهن از آنکارا و استانبول در دسترس است.


کلاس هتل برنامه غذایی سینگل دبل نام هتل
4*A - Cave Hotel صبحانه و ناهار EUR 477 EUR 377 Uchisar Kaya Hotel
5* صبحانه و ناهار EUR 477 EUR 377 Ramada By Wyndham Cappadocia
4* صبحانه و ناهار EUR 477 EUR 377 Burcu Kaya Hotel
Boutique Cave Hotel صبحانه و ناهار EUR 477 EUR 377 Jacob's Cave Suites Cappadocia
5*A - Cave Hotel صبحانه و ناهار EUR 477 EUR 377 Kayakapi Premium Caves
5*A صبحانه و ناهار EUR 477 EUR 377 DoubleTree by Hilton Avanos
5*A - Cave Hotel صبحانه و ناهار EUR 977 EUR 799 Unique Museum

    این نرخ ها تا تاریخ 31 اکتبر 2019 اعتبار دارند.

    پکیج شامل: 2 شب و 3 روز اقامت در هتل، صبحانه بوفه روزانه در هتل و 2 گشت اختصاصی به همراه ناهار می باشد.

    نرخ پروازهای داخلی در این پکیج لحاظ شده است.

   گشت شامل: دو تور طبیعت گردی و تور اماکن تاریخی به صورت خصوصی و بازدید از همه جاذبه های گردشگری کاپادوکیه به همراه لیدر محلی می باشد. همچنین پذیرایی ناهار در طی تورها صورت می گیرد.  هزینۀ ورودی گشت ها در نرخ های بالا منظور شده است.

   برنامۀ سفر کاپادوکیه به شرح ذیل می باشد:

   روز اول : اولین روز این تور برای مسافرت از استانبول به کاپادوکیه تعیین شده است. ما شما را از محل اقامت خود در استانبول به فرودگاه منتقل خواهیم کرد و پس از آن پرواز خود را به کاپادوکیه انجام می دهید. سپس شما را از فرودگاه کایسری به محل اقامتتان در کاپادوکیه منتقل می کنیم و شب را در هتل اقامت خواهید داشت.

   روز دوم:  گشت اختیاری ماجراجویی بالون سواری، برای کسانی که به دنبال یک فرصت منحصر به فرد برای دیدن کاپادوکیه از آسمان می باشند، بالون سواری در این منطقه فعالیتی فراموش نشدنی است. این قسمت از تور اختیاری است و کسانی که مایل به شرکت در این تور هستند می توانند یک ماجراجویی بالونی را انتخاب کنند. هزینۀ تور بالون سواری برای هر نفر 200 یورو می باشد. سنگ های دودکش مانند مسحورکننده و موزۀ روباز گورِمه را پس از به پایان رسیدن ماجراجویی با بالون، در غالب تور شمالی کاپادوکیه تجربه خواهید کرد. موزۀ روباز برجسته ترین گشت این روز است و یکی از جاذبه های اصلی در کا پادوکیه می باشد. در اینجا ممکن است در میان خانه ها و کلیساها با نقاشی های باور نکردنی سرگردان شوید و برایتان جالب خواهد بود که چگونه مردم در این خانه ها زندگی می کنند. از اینجا، تور در مسیر آوانوس، که یکی از شهرهای مشهور کاپادوکیه که در آن کارهای سفالگری و طراحی معمول است ، ادامه می یابد. قدمت این منطقه به 3000 سال قبل از میلاد می رسد. سپس یک پیشنهاد ایده آل برای تماشای یک پانورامای باورنکردنی، از گورِمه اِسن تپه به شما خواهیم داشت. اینجا مکانی عالی برای گرفتن عکس های منحصر به فرد از چشم انداز کاپادوکیه است. پس از آن، شما این فرصت را دارید تا پاهای خود را در دره دِوْرْنت که شبیه دنیایی دیگر است، بگذارید. در پایانِ این روز شگفت انگیز، شما به بازدید از سه محل زیبا که چشم اندازی باور نکردنی از شهر اورگوپ را در برابر دیدگانتان قرار می دهد، خواهید پرداخت. پس از بازدید از تمام این مقاصد، گشت در اوایل شب به پایان می رسد و شما به محل اقامت خود بازمی گردید و شب را در هتلتان اقامت خواهید داشت.

  روز سومگشت این روز شامل دره وردی و بازدید از شهر زیرزمینی است. در روز سوم بیشتر دره های زیبا در این منطقه را خواهید دید و همچنین یک شهر زیرزمینی را کشف خواهید کرد که توسط مسیحیان در دوران بیزانس مورد استفاده قرار گرفته. این شهر، که همان درنکویو نام دارد، در زمان امپراطوری روم، مأمن و پناهگاه مردمان محلی بوده است. علاوه بر شهر زیرزمینی، شما همچنین به بازدید از دره گل سرخ  خواهید رفت که به نام گل رز درخشان شناخته شده است. این بخش سنگهای دره را مشخص می کند. دره سرخ دارای کلیساهای پنهان متعدد و طبیعتی  منحصر به فرد است. این تور در شامگاه به پایان خواهد رسید و بعد از سپری کردن یک تعطیلات بیادماندنی، شما را به فرودگاه منتقل خواهیم نمود تا پرواز خود به استانبول را انجام دهید. هنگامی که وارد استانبول می شوید، شما را به محل اقامت خود در استانبول منتقل خواهیم نمود.

کلاس هتل برنامه غذایی دبل نام هتل و  نوع اتاق
5*A Ultra All Inclusive EUR 670 Adalya Elite Lara -Standard Land View Room
5*A Ultra All Inclusive EUR 670 Akka Alinda Hotel - Annex Room
5*A Ultra All Inclusive EUR 777 Alva Donna Exclusive Hotel Belek - Standard Land View Room
5*A Ultra All Inclusive EUR 877 Titanic Beach Lara - Standard Seaside View Room
5*A صبحانه EUR 877 Rixos the Land of Legends Kingdom Hotel - Deluxe Room
5*A Ultra All Inclusive EUR 1,507 Titanic Mardan Palace Hotel - Premium Room

   این نرخ ها تا تاریخ 07 ژوئن 2019 اعتبار دارند و برای هر نفر در اتاق دونفره محاسبه شده اند.

   به نرخ های بالا هزینۀ پرواز مستقیم سان اکسپرس یا اطلس گلوبال اضافه می شود. این دو پرواز مستقیماً در فرودگاه آنتالیا فرود می آیند.

   نرخ های بالا شامل ترانسفرهای رفت و برگشت فرودگاهی، که حدود یک ساعت بطول می انجامد، می باشد. اگر بجای هر یک از این دو ایرلاین ؛بلیط های شرکت های هواپیمایی ایرانی  رزرو شوند، در آن صورت پرواز در فرودگاه دنیزلی یا اسپارتا فرود می آید و ترانسفرهای فرودگاهی حدود سه ساعت و نیم بطول خواهد انجامید.© کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی دوران طلایی پارسیان (1383-1398) می باشد.  |  طراحی و اجرا: ابراهیم پاک