تور لوکس ترکیبی کشتی کروز و استانبول نوروز 98


 
خدمات ویزای شنگنتور 3 شب یات و 4 شب هتل 4 ستاره تاپ استانبول، 6 کابین و ظرفیت 12 نفر، هزینه هر نفر 5077 یورو + هزینه پرواز تور 3 شب یات و 4 شب هتل 4 ستاره تاپ استانبول، 7 کابین و ظرفیت 14 نفر، هزینه هر نفر 1777 یورو + هزینه پروازتور 3 شب یات و 4 شب هتل 4 ستاره تاپ استانبول، 7 کابین و ظرفیت 14 نفر، هزینه هر نفر 1777 یورو + هزینه پرواز تور 3 شب یات و 4 شب هتل 4 ستاره تاپ استانبول، 4 کابین و ظرفیت 8 نفر، هزینه هر نفر 1077 یورو + هزینه پروازتور 3 شب یات و 4 شب هتل 4 ستاره تاپ استانبول، 4 کابین و ظرفیت 8 نفر، هزینه هر نفر 1077 یورو + هزینه پرواز تور 3 شب یات و 4 شب هتل 4 ستاره تاپ استانبول، 4 کابین و ظرفیت 8 نفر، هزینه هر نفر 2077 یورو + هزینه پروازتور 3 شب یات و 4 شب هتل 4 ستاره تاپ استانبول، 4 کابین و ظرفیت 8 نفر، هزینه هر نفر 2077 یورو + هزینه پرواز تور 3 شب یات و 4 شب هتل 4 ستاره تاپ استانبول، 4 کابین و ظرفیت 8 نفر، هزینه هر نفر 2077 یورو + هزینه پروازتور 3 شب یات و 4 شب هتل 4 ستاره تاپ استانبول، 4 کابین و ظرفیت 8 نفر، هزینه هر نفر 2077 یورو + هزینه پرواز تور 3 شب یات و 4 شب هتل 4 ستاره تاپ استانبول، 5 کابین و ظرفیت 10 نفر، هزینه هر نفر 4777 یورو + هزینه پروازتور 3 شب یات و 4 شب هتل 4 ستاره تاپ استانبول، 5 کابین و ظرفیت 10 نفر، هزینه هر نفر 4777 یورو + هزینه پرواز تور 3 شب یات و 4 شب هتل 4 ستاره تاپ استانبول، 5 کابین و ظرفیت 10 نفر، هزینه هر نفر 4777 یورو + هزینه پروازتور 3 شب یات و 4 شب هتل 4 ستاره تاپ استانبول، 5 کابین و ظرفیت 10 نفر، هزینه هر نفر 4777 یورو + هزینه پرواز تور 3 شب یات و 4 شب هتل 4 ستاره تاپ استانبول، 6 کابین و ظرفیت 12 نفر، هزینه هر نفر 5077 یورو + هزینه پروازتور 3 شب یات و 4 شب هتل 4 ستاره تاپ استانبول، 6 کابین و ظرفیت 12 نفر، هزینه هر نفر 5077 یورو + هزینه پرواز تور 3 شب یات و 4 شب استانبول ، 3 کابین و ظرفیت 6 نفر ، هزینه هر نفر 877 یورو + هزینه پروازتور 3 شب یات و 4 شب استانبول ، 3 کابین و ظرفیت 6 نفر ، هزینه هر نفر 877 یورو + هزینه پرواز jquery lightbox with iframeby VisualLightBox.com v6.1  برنامه سفر تور ترکیبی استانبول و کروز در دریای اژه به شرح زیر می باشد:

   روز اول : پرواز به فرودگاه میلاس، دنیزلی یا اسپارتا، و سپس ترانسفر به سمت مارینا و سوار شدن به  قایق تفریحی (یات)، خوش آمدگویی همراه با سرو نوشیدنی های محلی، آشنایی با امکانات قایق تفریحی، کاپیتان و خدمه و تحویل کابین ها و شروع سفر رویایی و به یادماندنی در سواحل زیبای دریای اژه

   روز دوم : گشت دریایی در سواحل زیبای جنوب ترکیه و بازدید از جزایر بکر، غواصی و شنا

   روز سوم : سفر به یکی دیگر از ماریناهای زیبای ترکیه، اسکله، غواصی و شنا

   روز چهارم : بازگشت به مارینا، ترانسفر به فرودگاه، پرواز به استانبول، ترانسفر به هتل و اقامت در هتل

  روز پنجم : گشت شهری، خرید و ناهار

  روز ششم : آزاد ( استفاده از تورهای پیشنهادی لیدر : بازدید قسمت آسیایی و تپه پیر لوتی، بازدید از قصرهای مختلف و بافت قدیمی شهر، کشتی ایرانی یا ترکی، شبهای ترکی، دیزنی لند، آکواریوم و ... )

  روز هفتم : آزاد و در اختیار

   روز هشتم : ترانسفر به فرودگاه، پرواز به تهران

  نرخ این پکیج شامل 5 روز (4 شب) اقامت با صبحانه در هتل های لوکس استانبول و 4 روز (3 شب) در کشتی تفریحی (یات) و با برنامۀ غذایی UALL یا (Ultra All Inclusive) و پرواز داخلی  می باشد.

 • اتاق های غاری هتل یونیک موزه
 • اتاق های لوکس هتل یونیک موزه
 • بار لوکس هتل یونیک موزه
 • رستوران دنج و مجلل هتل یونیک موزه
 • رستوران فضای باز هتل یونیک موزه
 • رستوران مجلل هتل یونیک موزه
 • شبهای دلنشین هتل یوناک
 • لابی هتل یونیک موزه
 • لانج دنج هتل یوناک
 • لانج هتل یونیک موزه
 • نمایی از استخر هتل یوناک
 • نمایی از شهر گرمه
 • jquery carousel slider
 • نمایی بی نظیر از هتل یونیک موزه
carousel jquery by WOWSlider.com v8.8


   کاپادوکیه در مرکز سرزمین آناتولی و  یکی از مراکز مهم گردشگری کشور ترکیه می باشد.  کاپادوکیه از این بخش ها تشکیل شده است: نیوشهیر، آکسارای، نیغده، قیصریه و کرشهیر و گورمه. گورمه دربردارندۀ مجسمه های باستانی بسیار زیادی است و بخشی از میراث فرهنگی جهانی است.

   نام کاپادوکیه در فارسی باستان بشکل ضبط گردیده است و تلفظ فارسی باستان آن کَتپَتوکه می باشد. کاپادوکیه یکی از ساتراپی های هخامنشی بوده است.

   نام این سرزمین در کتیبه سه زبانه داریوش بزرگ در بیستون هم ذکر شده است. در فهرست جای-نام های ساتراپی های هخامنشی، این نام بشکل Haspaduya ضبط گردیده است. ریشه این واژه احتمالاً Huw-aspa-dahyu بوده است که در فارسی باستان به معنی سرزمین اسب های نیک (زیبا) می باشد.

   از مراکز بسیار دیدنی کاپادوکیه شهر زیرزمینی درین کویو است که شهرتی جهانی دارد. موزه روباز گورمه یکی از معروف ترین اماکن دیدنی در این سرزمین است.  این مجموعه شامل بیش از سی صومعه و کلیسا است که در میان صخره ها کنده شده اند و بسیاری از آنها منقش به نقاشی های دیواری زیبایی هستند که متعلق به سده های 9 تا 11 میلادی هستند.

   برای رسیدن به کاپادوکیه می توانید پرواز استانبول به کاپادوکیه را که ' 01:35 به طول می انجامد از طریق آژانس ما رزرو کنید. مسافت زمینی استانبول -کاپادوکیه 750 کیلومتر می باشد. چنانچه در آنکارا اقامت داشته باشید، پرواز از آنکارا به کاپادوکیه نیز قابل رزرو است. کاپادوکیه با خط آهن از آنکارا و استانبول در دسترس است.


کلاس هتل برنامه غذایی سینگل دبل نام هتل
5* - Cave Hotel صبحانه و نهار EUR 219 EUR 192 Heaven Cave House Hotel - Deluxe
5* صبحانه و نهار EUR 259 EUR 212 Perissia Hotel - Standard
5* - Cave Hotel صبحانه EUR 336 EUR 228 Taskonaklar Hotel Cappadocia - Cave
5* - Cave Hotel صبحانه و نهار EUR 310 EUR 242 Cappadocia Inn Hotel - Deluxe Stone
5* - Cave Hotel صبحانه و نهار EUR 355 EUR 272 Gamirasu Cave De Luxe Hotel - Deluxe Cave
5* - Cave Hotel صبحانه و نهار EUR 385 EUR 302 Yunak Evleri Hotel - Classic Cave
5* صبحانه EUR 707 EUR 377 Sacred House - Deluxe
5* - Cave Hotel صبحانه EUR 1,040 EUR 597 Unique Museum Hotel - Deluxe Cave

    این نرخ ها تا تاریخ 31 مارس 2019 اعتبار دارند.

    پکیج شامل: 3 شب و 4 روز اقامت در هتل، صبحانه بوفه روزانه در هتل و 2 گشت اختصاصی به همراه ناهار می باشد.

    نرخ پروازهای داخلی و خارجی به پکیج اضافه می گردد.

   گشت شامل: دو تور طبیعت گردی و تور اماکن تاریخی به صورت خصوصی و بازدید از همه جاذبه های گردشگری کاپادوکیه به همراه لیدر محلی می باشد. همچنین پذیرایی ناهار در طی تورها صورت می گیرد. هزینه ورودی گشت ها در نرخ های بالا منظور شده است.

   برنامۀ سفر کاپادوکیه به شرح ذیل می باشد:

   روز اول : استقبال فرودگاهی و ترانسفر تا هتل،تحویل اتاق.

   روز دوم:  صرف صبحانه و عزیمت از هتل برای گشت کامل یک روزه، بازدید از درۀ دورنت و بازدید از صخره های جذاب و منحصر به فرد، گویی که پا بر کره ی ماه نهاده اید، پیاده روی در این دره ی اعجاب انگیز، بازدید از درۀ پاساباغی که صخره های کلاه دار طبیعت را دربرگرفته و بسیار شبیه به قارچ های سنگی می باشد، بازدید از شهر آوانوس، رودخانه قرمز که طویل ترین رود کشور ترکیه محسوب می شود، توقف برای ناهار، بازدید از شهر گرمه، موزۀ فضای باز این شهر، بازدید از کلیساهای باستانی این موزه و هر آنچه که مربوط به قرن های دهم و سیزدهم  می باشد. بازدید از نقاشی های انسان های نخستین، در اختیار داشتن فرصت برای عکس برداری در دره های اطراف و در نهایت بازگشت به هتل.

  روز سوم: صرف صبحانه و عزیمت از هتل برای تور کامل یک روزه، بازدید از دره ی ایلهارا، بعد از پیاده روی در دره های سرسبز منطقه: بازدید از کلیساهای باستانی، بازدید از روستای یاپراک حصار و عکس برداری، بازدید از شهر تاریخی زیر زمینی درنکویو و کلیسای کهن.

   روز چهارم: صرف صبحانه در هتل، ترانسفر به فرودگاه و بازگشت به ایران.