زمستان 98 و نوروز 99: تورهای ویژه مالدیو در ویلاهای بی نظیر و رویایی 5 ستاره تاپ


 • رستوران زیرآبی در اُزن اتمسفر
 • ساحل بارُس ریزورت
 • ریزورت زیبای اُزن اتمسفر
 • امرالد ریزورت
 • یک شام بیادماندنی در ریزورت اتمسفر کانیفوشی
 • نمای هوایی از هتل فرمونت سیرو فن فوشی
 • آنانترا وِلی
 • ویلای رو به دریا در ریزورت آمیلا فوشی
 • ریزورت دابلیو مالدیوز
 • ریزورت وستین میریاندهو
 • ریزورت هایداِوِی
 • نمایی از واتر ویلاهای وستین ریزورت مالدیو
 • ریزورت شانگریلا ویلینگیلی
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

  

هر آنچه باید درباره کشور مالدیو بدانید

   شاید این پرسش برایتان مطرح شود که، مالدیو کجاست؟ مالدیو سرزمینی رویایی در قلب اقیانوس هند است که از 1192 جزیره زیبا تشکیل شده است. جمهوری مالدیو کشوری بشکل مجمع الجزایر در جنوب غربی هند واقع در اقیانوس هند است. تعدادی از این جزایر زیبا به شکل ریزورت های بزرگی همچون نگینی در میان اقیانوس نیلگون هند می درخشند. مالدیو در جنوب قاره آسیا واقع شده است. مجمع الجزایر مالدیو، به لحاظ جغرافیایی و توپوگرافیکی، در جهان منحصر بفرد است. بسیاری از این ریزورت ها دارای ویلاهای بسیار مجلل و شیکی هستند که در شمار بالاترین رده استانداردهای هتل سازی جهان می باشند. پایتخت کشور مالدیو ماله است. شهر ماله، با اینکه تنها 143،000 نفر جمعیت دارد، دارای تراکم جمعیت بسیار زیادی است. ماله یکی از پرتراکم ترین شهرهای جهان بشمار می آید.

   بیشتر مردم امروز ایران، زمانی برای اولین بار با کشور مالدیو آشنا شدند که تیم فوتبال ایران و مالدیو در سال 76 با هم بازی کردند. در بازی ایران و مالدیو، ایران با نتیجه 17 بر 0 تیم مالدیو را برد. بازی ایران مالدیو با 17 گل را می توان اولین زمینه ساز آشنایی ملت این دو کشور با هم دانست. با این اوصاف، مردم مالدیو بسیار به بازی فوتبال علاقمندند. حتی بازیکن فوتبال مشهور مالدیوی، علی اشفق، بر روی اسکناس های 5 روفیه ای مالدیو به تصویر کشیده شده است. جالب این است که ارتباط میان مردم ایران و مالدیو به قرن ها پیش باز می گردد. در سفرنامه ابن بطوطه آمده است که فردی بنام ابولبرکات بربری مردم مالدیو را به دین اسلام دعوت کرده است. اما بنا به اسناد تاریخی دیگر، شخص دیگری بنام یوسف تبریزی، در قرن 12 میلادی، مردم مالدیو را به دین اسلام دعوت کرده است. بر اساس منابع غیرموثق دیگری، نام این شخص ابو برکات سومالیایی بوده است. ولی ظاهراً اشتباه در خوانش نام این شخص باعث این تفسیرات شده است. یکی از دلایل اشتباه در خوانش این نام این بوده که در دیرباز فارسی و عربی را بدون نقطه می نوشته اند. بر پایه اسناد تاریخی معتبرتر، ابو برکات در واقع یک ایرانی بنام یوسف شمس الدین از تبریز بوده است. این شخص را در مالدیو بنام تبریزوگفانو می شناسند، که آرامگاهش هم اکنون در ماله است.

   در بیشتر ماه های سال، مالدیو هوای آفتابی دارد. همانند دیگر مقاصد استوایی، این مجمع الجزایر دارای فصل خشک و بارانی است. بادهای ملایم خنک هوای گرم و مرطوب جزایر مالدیو را مطبوع و دلنشین می کند. مالدیو در طول سال، همیشه، هوای گرمی را تجربه می کند. با این حال، های سیزن ماه های بین نوامبر تا آوریل و همچنین ماه اوت است. این زمان خشک ترین فصل سال در مالدیو محسوب می شود. دولت مالدیو طوری زیرساخت گردشگری این کشور را پی ریزی نموده تا همۀ مسافران مالدیو کسانی باشند که به قصد سفری لوکس این کشور را انتخاب می نمایند. هیچگاه در مالدیو مسافر بک پکی نخواهید دید. مالدیو مقصدی رویایی برای دوستداران ساحل و دریاست و در سرتاسر سال مسافران فراوانی را از اروپا، آمریکا، استرالیا و خاورمیانه جذب می کند.

   در سواحل مالدیو معمولاً هر ریزورت بر روی جزیره ای قرار گرفته که بتنهایی یک شهر کوچک با همۀ امکانات تفریحی و رفاهی محسوب می شود. هتل ها به همراه ویلاهای روی آب، برای مسافران خود امکاناتی کامل فراهم می سازند. کلوپ ویژه برای سرگرمی کودکان در همه هتل ها فراهم می باشد.

مالدیو در واقع مجموعه ای از تعداد زیادی آتول است. واژه آتول ریشه دیوهی دارد و از این زبان به زبانهای اروپایی راه یافته است. آتول، یا همان آبسنگ حلقوی، متشکل از آبسنگ های مرجانی و جلبکی است که به شکل دایره یا حلقه مجمع ‌الجزایری را در اقیانوس به وجود آورده و مرداب نسبتاً کم عمقی را در میان خود گرفته باشد. آتول های توریستی مالدیو عبارتند از: آری آتول، را آتول، با آتول، ماله آتول، واوو آتول، فافو آتول، دهالو آتول، لهاویانی آتول، میمو آتول و سینو آتول. می توانید نقشه آتول های مالدیو را در این بخش ملاحظه نمایید. جمعیت مالدیو 535،000 نفر است.

   ساعت رسمی مالدیو ' 01:30 از ساعت رسمی ایران جلوتر است و در منطقه زمانی 05:00+ یو تی سی واقع شده است. پریزهای برق در مالدیو از نوع سه شاخه استاندارد بریتانیایی است. بیشتر ریزورت ها آداپتور تبدیل به پریز دو پین را در اختیار مسافرانشان قرار می دهند. جهت ترافیک در خیابانهای ماله از سمت چپ است. ماله و چند جزیرۀ دیگر تاکسی سرویس دارند و هزینه کرایه تاکسی مالدیو، بدون توجه به مسافت، یکسان است. زبان رسمی مالدیو «دیوِهی» است. این زبان بخشی از خانواده زبانهای هندواروپایی و از شاخه هندوآریایی است. نزدیکترین زبان به دیوهی زبان سینهالی است که زبان رسمی کشور سری لانکا است. وام واژه های زیادی از زبانهای انگلیسی، عربی، هندی و فارسی به زبان دیوهی راه یافته اند. گونه های کهن واژگان فارسی به وفور در زبان دیوهی یافت می شود.

   واحد پول مالدیو روفیا است و ارزش آن با دلار آمریکا تعیین می شود. کد بین المللی این واحد پول MVR است. بهمین دلیل هم نرخ برابری روفیا با دلار هیچگاه تغییر نمی کند. پول خرد مالدیو لاری است. سکه های 1، 2، 5، 10، 25 و 50 لاری و نیز سکه های 1 و 2 روفیه در چرخه اقتصادی مالدیو بکار می روند. اسکناس های رایج مالدیوی 5، 10، 20، 50، 100، 500 و 1000 روفیه هستند. می توانید هزینه های اضافی در ریزورت را در زمان تحویل اتاق به ریزورت، بصورت دلاری، پرداخت نمایید. همۀ ریزورت ها دلار آمریکا را از مسافران می پذیرند. کد کشور مالدیو 0096 است.

   پرسش دیگری که ممکن است برای مسافرانی که قصد سفر به مالدیو و خرید تور جزایر مالدیو را دارند پیش بیاید، این است که، آیا مالدیو ویزا میخواهد. ویزای مالدیو به محض ورود به فرودگاه ماله، رایگان صادر می شود، مشروط بر اینکه مسافر دارای گذرنامه معتبر، بلیط بازگشت و مبلغ کافی برای پوشش مالی سفر خود بهمراه داشته باشد. ویزایی که بمحض ورود در مالدیو صادر می شود بمدت 30 روز اعتبار دارد. واچر کانفرم شده هتل برای ورود به مالدیو مورد نیاز است. مسافران از طریق پرترددترین فرودگاه بین المللی مالدیو، یعنی فرودگاه والنا وارد مالدیو می شوند. این فرودگاه در جزیره هولهوماله در شمال شرقی ماله، به فاصله نزدیکی از پایتخت مالدیو، واقع شده است. علاوه بر این فرودگاه، مالدیو دارای چهار فرودگاه بین المللی دیگر نیز هست که شامل فرودگاه های: گان، هانیمادهو، مافارو و ویلا هستند.

پکیج تور مالدیو

   تور مالدیو اقامت ایده آلی است برای تازه عروس ها و تازه دامادها و آنهایی که قصد دارند پرخاطره ترین دوران زندگی مشترکشان، یعنی ماه عسل را در اقیانوس زیبای هند بگذرانند. پکیج تور مالدیو پیشنهادی دوران طلایی پارسیان شامل 8 روز اقامت بیادماندنی در مالدیو است. اگر مایل هستید که مدت کمتر یا بیشتری در مالدیو اقامت داشته باشید، پکیج تور را متناسب با برنامه و سلیقه تان همسان سازی می کنیم. بسیاری از هتل های مالدیو خدمات رایگان ویژه ای برای تازه عروس ها و تازه دامادها و خانواده هایی که با کودکان خود سفر می کنند ارائه می نمایند. ریزورت های رویایی مالدیو محلی مناسب برای رهایی از غوغای زندگی شهری و رسیدن به آرامش در آغوش خانواده است.

واترویلای هتل شانگریلا ویلینگیلی در مالدیو
واترویلای هتل شانگریلا ویلینگیلی
اتاق حبابی لاکچری در فینولهو ریزورت مالدیو که بشکل یک چادر حبابی است و مناسب اقامت برای ماه عسل است
اتاق حبابی در ساحل فینولهو
ویلای شیک در واتر ویلای ریزورت گرند پارک کودهیپارو مالدیوز
استخر ویلای گرند پارک کودهیپارو
تور لوکس ماه عسل مالدیو با اقامت در هتل دبلیو ریزورت
دابلیو مالدیو
استخر ساحلی در ساحل شن سفید نوتیلوس مالدیو
استخر هتل نوتیلوس
سینمای ساحلی بر روی ساحل شن سفید مالدیو در هتل کوکوبودهو در ویژه زوج های جوان
تماشای فیلم در کوکو بودهو
حمام زیبا و رویایی در ویلای اختصاصی نوکو ریزورت مالدیو مناسب ماه عسل
حمام رویایی ویلاهای هتل نوکو
کروز بادبانی دونی در ریزورت بان یان تری وابینفارو مالدیو ویژه ماه عسل
کروز بادبانی هتل بانیان تری وابینفارو
شام رویایی در فینولهو با آتول مالدیو ریزورت
شام رویایی در هتل فینولهو
رستوران زیرآبی ساب سیکس در هتل نیاما مالدیو، رستوران زیردریایی در مالدیو
رستوران زیر آبی هتل نیاما

زمستان 98 و نوروز 99: تور 8 روز و 7 شب مالدیو تورهای لوکس وی آی پی مالدیو

اعتبار کلاس برنامه غذایی و خدمات کودک دبل نام هتل در مالدیو
30 APR 5*A صبحانه و شام / پرواز داخلی USD 380 USD 2,280 Amaya Resort Kuda Rah - Beach Villa with Pool
31 MAR 5*A ALL INCLUSIVE / پرواز داخلی + قایق تندرو USD 580 USD 2,730 Amari - 5N Deluxe Beach Villa + 2N Overwater Villa
19 APR 5*A صبحانه / قایق تندرو + پرواز داخلی USD 400 USD 2,750 Outrigger Konotta - Beach Villa with Private Pool
31 MAR 5*A صبحانه و شام / هواپیمای دریایی / خدمات VIP USD 590 USD 2,750 Noku Maldives - Water Villa
19 APR 5*A صبحانه و شام / قایق تندرو USD 290 USD 2,860 Angsana Ihuru - Beachfront Villa
31 MAR 5*A صبحانه و شام / هواپیمای دریایی / خدمات VIP USD 590 USD 2,950 Noku Maldives - Water Pool Villa
31 MAR 5*A ALL INCLUSIVE / پرواز داخلی + قایق تندرو USD 580 USD 2,970 Amari Havodda - Overwater Villa
11 MAR 5*A صبحانه و شام / پرواز داخلی + قایق تندرو USD 580 USD 2,980 Standard Huruvalhi - Ocean Overwater Pool Villa
30 APR 5*A ALL INCLUSIVE / هواپیمای دریایی USD 390 USD 2,980 Fushifaru Maldives - Beach Villa Sunrise
31 MAR 5*A صبحانه و شام / قایق تندرو USD 390 USD 2,990 Grand Park Kodhipparu - Lagoon Water Villa
08 may 5*A صبحانه و شام / قایق تندرو N/A USD 2,990 Anantara Veli - Over Water Bungalow
31 MAR 5*A صبحانه و شام / قایق تندرو USD 1,390 USD 3,150 Adaaran Prestige Vadoo - Water Pool Villa
07 MAY 5*A صبحانه و شام / قایق تندرو USD 290 USD 3,150 Anantara Dhigu Maldives - Sunrise Beach Villa
30 APR 5*A صبحانه و شام / پرواز داخلی + قایق تندرو USD 560 USD 3,250 Hideaway - Beach Residence with Plunge Pool
23 DEC 5*A صبحانه و شام / قایق تندرو USD 200 USD 2,530 Coco Bodu Hithi Maldives - Island Villa with Pool
15 APR 5*A صبحانه و شام / قایق تندرو + پرواز داخلی USD 580 USD 3,490 Movenpick - Overwater Pool Villa Ocean
31 MAR 5*A FULL BOARD PLUS / قایق تندرو USD 390 USD 3,780 Grand Park Kodhipparu - Ocean Water Villa
31 MAR 5*A ALL INCLUSIVE / قایق تندرو + پرواز داخلی USD 580 USD 3,850 Heritance Aarah - Beach Villa
08 JAN 5*A صبحانه و شام / پرواز داخلی + قایق تندرو USD 490 USD 2,900 Niyama Private Islands - Beach Villa
03 APR 5*A ALL INCLSUIVE / پرواز داخلی + قایق تندرو USD 580 USD 3,680 Finolhu Baa Hotel - Lagoon Villa
30 APR 5*A ALL INCLUSIVE / هواپیمای دریایی USD 1,190 USD 3,730 Centara Grand Maldives - Beach Suite
19 APR 5*A صبحانه و شام / پرواز داخلی + قایق تندرو USD 500 USD 3,490 Shangri-La's Villingili Resort & Spa - Pool Villa
30 APR 5*A ALL INCLUSIVE / هواپیمای دریایی USD 390 USD 3,180 Fushifaru Maldives - Beach Villa Sunset
19 APR 5*A صبحانه و شام / هواپیمای دریایی USD 550 USD 3,450 Fairmont Sirru Fen Fushi - Beach Sunrise Villa
11 MAR 5*A ALL INCLUSIVE / پرواز داخلی + قایق تندرو USD 580 USD 3,500 Standard Huruvalhi - Ocean Overwater Pool Villa
30 APR 5*A ALL INCLUSIVE / هواپیمای دریایی USD 790 USD 3,800 Atmosphere Kanifushi - Sunset Beach Villa
30 APR 5*A ALL INCLUSIVE / هواپیمای دریایی USD 790 USD 3,830 Atmosphere Kanifushi - Water Villa
23 DEC 5*A صبحانه و ناهار و شام / قایق تندرو + پرواز داخلی USD 630 USD 4,250 Amilla Fushi Resort - Ocean Reef House
30 APR 5*A ALL INCLUSIVE / پرواز داخلی + قایق تندرو USD 560 USD 4,540 Hideaway - Deluxe Water Villa with Pool
06 JAN 5*A صبحانه و شام / هواپیمای دریایی USD 450 USD 4,570 The Westin Miriandhoo - Family Beach Pool Villa
08 MAY 5*A صبحانه و شام / پرواز داخلی + قایق تندرو N/A USD 4,670 Anantara Veli - Deluxe Over Water Pool Bungalow
04 MAY 5*A ALL INCLUSIVE / قایق تندرو + پرواز داخلی USD 1,550 USD 4,700 Vakkaru Maldives - Beach Pool Villa
19 APR 5*A ALL INCLUSIVE / قایق تندرو USD 300 USD 4,940 Banyan Tree Vabbinfaru - Ocean View Pool Villa
30 APR 5*A   قایق لوکس / 2 گشت / ALL INCLUSIVE+ USD 680 USD 5,380 OZEN By Atmosphere at Maadhoo - Earth Villa


   قیمت تور مالدیو در پکیج تور مالدیو به دلار آمریکا محاسبه شده است. این تور شامل 8 روز / 7 شب اقامت با وعده های غذایی مشخص شده، راهنمای تور، ترانسفرهای رفت و برگشت فرودگاهی، استقبال VIP و بیمه مسافرتی است. برخی از هتل ها، همانطور که در ستون «برنامه غذایی و خدمات» مشخص شده، دربردارندۀ یک یا دو گشت نیز می باشند. چنانچه تمایل دارید که تعداد شب های اقامت در هتلتان کمتر یا بیشتر باشد، می توانید با ما تماس بگیرید تا نرخ مناسب تور مالدیو برای مدت اقامتتان را به آگاهیتان برسانیم. بنابراین، بطور مثال، امکان برگزاری تور 5 روزه مالدیو نیز مقدور است.

   به این هزینه ها هزینه پرواز بین المللی «تهران - ماله - تهران»، با پرواز قطر یا امارات، افزوده می شود. برخی روزها پرواز عمان ایر با یک توقف در مسقط و یک تکنیکال استاپ بسمت مالدیو صورت می پذیرد. در برخی فصول و روزها پرواز ترکیش هم به مقصد مالدیو انجام می شود، با اینحال، بهترین پروازها، به لحاظ طول پرواز و کوتاهترین و کمترین توقف، پروازهای قطر و امارات هستند.

   خدمات ترانسفر با قایق تندرو و پرواز داخلی در نرخ تورهای بالا محاسبه شده است و امکان رزرو انواع دیگر اتاق ها در هر یک از هتل ها مقدور است. همچنین بسیاری از ریزورت هایی که ترانسفر آنها با پرواز داخلی صورت می گیرد، امکان تبدیل ترانسفر به هواپیمای دریایی - Sea Plane - را دارند.

   در صورت تمایل می توانید دیگر انواع اتاق های ریزورت های بالا را نیز با ما رزرو کنید. چنانچه ریزورت مورد نظر شما در فهرست بالا قرار ندارد، با ما تماس بگیرید. امکان ارتقای برنامه غذایی، برای هتل هایی که برنامه غذایی آنها صبحانه یا صبحانه و شام است به فول بورد یا آل اینکلوسیو، وجود دارد.

   در همگی ریزورت ها امکانات ورزش های آبی، موج سواری، غواصی و امکانات تفریحات ساحلی فراهم می باشد. در صورت تمایل می توانید از گشت های ویژه ای همچون گشت زیر دریایی توریستی نیز لذت ببرید. یکی دیگر از گشت های بیاد ماندنی در مالدیو، گشت های ویژه با هواپیماهای دریایی می باشد. با شرکت در این سفر هوایی منحصر بفرد، می توان از مناظر شگفت انگیز و زیبای اقیانوس هند لذت برد.

   در همه هتل ها رستوران های روباز همراه با اجرای موزیک زنده، غذاهای بین المللی و محلی متنوعی را سرو می کنند. همانطور که در پکیج تورهای مالدیو مشاهده می کنید، بسیاری از هتل های تور مالدیو UALL هستند. این شرکت خدمات مسافرتی مفتخر است که بهترین هتل های مالدیو را، که دارای بهترین ساحل، خدمات و امکانات، رستوران ها و ورزش های آبی و تفریحی هستند، در قالب پکیج های پیشنهادی خود به مسافران عزیز ارائه می نماید.

   لازم به ذکر است که کلاس همۀ ریزورت های بالا 5 ستاره تاپ لاکچری است و خدمات استقبال فرودگاهی بصورت اختصاصی و VIP و با بالاترین استاندارد بین المللی اجرا می شود. همۀ ریزورت های بالا خدمات ویژه و رایگان ماه عسل را به مسافرانی که مالدیو را برای سپری کردن ماه عسل خود انتخاب کرده اند ارائه می کنند. خواهشمندیم برای آگاهی از فهرست برنامه ها و خدمات رایگان ماه عسل در هر یک از ریزورت ها، با ما تماس بگیرید.

   لطفاً توجه داشته باشید که هتل های 4 ستاره، همانند Sun Island Resort و Paradise Island Resort که غالباً در ایران، بر خلاف واقع و بر خلاف موازین اخلاقی صنعت گردشگری سالم، به نام هتل 5 ستاره معرفی می شوند، در پکیج بالا حذف شده اند و هتل هایی که 5 ستاره لاکچری هستند به مسافران عزیز این شرکت معرفی می شوند.

   مناسب ترین انتخاب ریزورت در مالدیو، برای کسانی که بودجه مشخصی برای سفر در نظر دارند، انتخاب ریزورت هایی است که دارای برنامه غذایی هاف بورد یا فول بورد یا آل اینکلوسیو هستند، زیرا در این صورت، در طول سفر خود، تقریباً، هیچ هزینه دیگری نخواهید داشت. بیشتر ریزورت های بالا امکانات استفاده از ورزش های آبی و ساحلی غیر موتوری را برای مسافرانشان، بشکل رایگان، فراهم نموده اند.


برای نمایش محل هتل ها و جزایر مهم در آتول های مالدیو بر روی نقشه مالدیو حرکت کنید
هتل های لوکس ساحلی اولترا آل اینکلوسیو در مالدیو

ها آلیفو آتول

جامانافارو ریزورت، هایداوی ریزوت، جی ریزورت، ریزورت جا مانافارو، جزیره مسکونی دیدهدو
گشت های جذاب در مالدیو

ها دهالو آتول

شهر کولهودهوفوشی، شهر نولهیواران‌فارو، شهر کولهودهوفوشی، فرودگاه هانیمادهو
ریزورت های 5 ستاره رنسانس و وایس روی در مالدیو

شاویانی آتول

ریزورت رنسانس، ریزورت کانبالیفارو، ریزورت زیتاهلی، وایسروی ریزورت، فرودگاه فونادهو
واترویلا با استخر اختصاصی در سان سیام و جزیره اختصاصی در مالدیو

نونو آتول و را آتول

سان سیام ایروفوشی،ریزورت وِلا پرایویت آیلند، ریتز کارلتون ریزورت، استاندارد، لوما ریزورت
هتل های ساحلی مناسب ماه عسل در مالدیو

لهاویانی آتول و با آتول

اتمسفر کانی فوشی، آنانترا کهیوو، کوکو پالم، دوسیت تانی، وستین میریاندهو، فینولهو، فوشیفارو
طبیعت زیبا و منحصر بفرد مالدیو

آتول گویدهو

جزیره مسکونی و شهر فولهادهو، جزیره مسکونی و شهر گویدهو، جزیره مسکونی و شهر فهندهو
ریزورت های آل النکلوسیو در آتول ماله در مالدیو

آتول ماله شمالی

ماله ، باروس ریزورت، بان یان تری، ویوانتا بای تاج، گرند پارک کودهیپارو، سنترا راس فوشی
هتل تاج اگزاتیکا، دبلیو، اتمسفر، سنترا گرند در آری آتول مالدیو

آتول جنوبی ماله، راسدهو آتول و آری آتول

تاج اگزاتیکا، سنترا گرند، آداران پرستیج، آنانترا دهیگو، جمیرا ویتاولی، دابلیو، اتمسفر اوزن، ولیگاندو
پرایویت پول واترویلا در مالدیو

واوو آتول، میمو آتول، فافو آتول، دهالو آتول

سان آکوآ ویلوریف ریزورت، آنگسانا ولاوارو، نیاما پرایویت آیلندز ریزورت، آلیماتا آکوآتیک ریزورت
گشت های دریایی در مالدیو

تا آتول

مالیفوشی ریزورت، کالهوفاهالا فوشی ریزورت، جزایر ویلوفوسی و برونی، فرودگاه تیمارا فوشی
جزایر زیبا و رویایی در مالدیو

لامو آتول

ریزورت سیکس سنسز لامو، الایدهو ریزورت، جزیره مسکونی فونادهو، فرودگاه و فرودگاه کادهو
ریزورت های لوکس پنج ستاره مالدیو

گافو آتول و سینو آتول

جمیرا دوانافوشی ریزورت، پارک هیات، اوتریگر کنوتا، شانگریلا ویلینگیلی ریزورت، شهر هیتادو

گشت های مالدیو

   گشت های معروف مالدیو عبارتند از: ورزش های آبی و ساحلی، گشت زیردریایی توریستی در مالدیو، بازدید از جاذبه های گردشگری مالدیو در ماله (موزه ملی مالدیو - کاخ ریاست جمهوری مالدیو - بازارهای ماهی فروشی سنّتی - فروشگاه های محلی - مسجد السلطان)، گشت ماهیگیری، گشت بازدید از دلفین ها، بازدید از نهنگ ها، غواصی با لاک پشت ها و سفره ماهی دیو در جزیره تولوسدهو، موج سواری، پاراسیلینگ، اسنورکلینگ با ستاره های دریایی، گشت بازدید از جزایر متروکه، گشت ساحل تابان وادهو  در را آتول (که شامگاهان با درخشش فیتوپلانکتون ها ساحلی مملو از نورهای خیره کننده را به نمایش می گذارد)، گشت کروز، اسپا درمانی و گشت تپه دریایی بنانا (بنانا ریف). علاوه بر این جاذبه های گردشگری مالدیو، جاهای دیدنی مالدیو را باید در طبیعت زیبای جزایر کوچک و پراکنده آن یافت.

   ارتباط بین هتل ها و جزایر از طریق قایق های پرسرعت و هواپیمای دریایی یا پرواز داخلی میسر می باشد. تورهای مالدیو این شرکت خدمات مسافرتی، همگی، دربردارندۀ این ترانسفرها هستند. ارتباط میان جزیره های مالدیو با قایق های موتوری سنتی بنام دونی یا قایق های بزرگتری که به آنها وِدی می گویند انجام می شود.

   همۀ ریزورت های مالدیو به اینترنت پرسرعت دسترسی دارند . معمولاً، همۀ ریزورت های 5 ستاره تاپ اینترنت پرسرعت را، بشکل رایگان، در اختیار مسافرانشان قرار می دهند. در پایتخت کشور مالدیو یعنی ماله، در مناطقی که اینترنت بصورت وای فای در دسترس است، اینترنت وای فای رایگان در اختیار همۀ مردم و گردشگران قرار گرفته است. قیمت اینترنت در کافی نت های ماله بسیار پایین است.

آفر مالدیو

Atmosphere Kanifushi - Premium All Inclusive: در صورت رزرو 2 ماه قبل، 7 شب اقامت هر نفر: 3،400 دلار

مزیت های خرید تور مالدیو از دوران طلایی پارسیان

   در صورت نیاز به رزرو هرگونه ریزورت و هتلی در مالدیو، فارغ از درجه و کلاس هتل و درج نام و نرخ آن در پکیج بالا، امکان رزرو هتل های خارج از پکیج با بهترین قیمت ممکن فراهم است. برخی مسافران مایلند که در کنار ریزورت جزیره ای خود، یک یا دو شب هم در ماله اقامت داشته باشند. مفتخر خواهیم بود که بهترین هتل های ماله را با مناسب ترین نرخ بهمراه ترانسفرهای رفت و برگشت فرودگاهی در ماله برایتان رزرو کنیم.

   ما به جزئیات می اندیشیم. اگر مایل هستید که توری را رزرو کنید که مو به موی خدمات، همانطور که قبلاً وعده داده شده بود، صورت گیرد و خدمات پشتیبانی پیش از سفر و در حین سفر برایتان فراهم باشد، ما انتخاب شایسته ای برای ارائه خدمات گردشگری در مالدیو خواهیم بود.

   ما هیچگونه تغییری در برنامه تور شما نخواهیم داد و بهیچ عنوان ریزورت یا هتلتان را تغییر نخواهیم داد. رزرو موقت ریزورت، پیش از بستن قرارداد با شما، صورت خواهد گرفت و بلیط شما پس از حصول اطمینان از دریافت تأییدیه هتل صادر خواهد شد.

   شما بمحض ورود به فرودگاه ماله با نماینده شرکت ما ملاقات خواهید کرد و خدمات استقبال VIP برایتان فراهم خواهد بود. ترانسفر شما، چه با قایق تندرو و چه با هواپیمای دریایی یا پرواز داخلی باشد، با کمترین معطلی در فرودگاه ماله انجام خواهد شد. در صورت نیاز به خدماتی خارج از پکیج خریداری شده، نمایندگان ما خوشحال خواهند شد که این خدمات را به بهترین شکل ممکن در اختیارتان بگذارند.

   در دوران طلایی پارسیان، هتل های پیشنهادی، همیشه، با درجه و کلاس واقعی خودشان به شما معرفی می شوند. نوع اتاق، سوئیت یا ویلای درخواستی شما، عیناً بشکل درخواستی، ارائه خواهد شد.


پرسش و پاسخ های رایج درباره مالدیو 

برنامه تور ترکیبی: سریلانکا (5 شب) و مالدیو (5 شب)   برنامه تورهای ترکیبی مالدیو و سریلانکا به شرح زیر می باشد. لازم به ذکر است که پرواز از تهران به ماله و برگشت از کلمبو به تهران با هواپیمایی امارات انجام می شود .

   پرواز بین مالدیو و سریلانکا، یک گشت در کلمبو و ترانسفرهای رفت و برگشت فرودگاهی در دو کشور جزء برنامه تور می باشد و در نرخ پکیج محاسبه شده است.

   در صورت درخواست، پرواز قطری به مقصد مالدیو نیز قابل رزرو می باشد. پرواز قطری  و امارات هر روز به مقصد مالدیو موجود می باشد.

   ویزای سریلانکا در فرودگاه کلمبو و بمحض ورود صادر می شود.

   همه هتل های این تور 5 ستاره لوکس هستند.

برنامه بخش اول تور (در سری لانکا):

   روز اول: رسیدن به فرودگاه بین المللی کلمبو و استقبال از مسافران. (هتل: Cinnamon Grand)

   روز دوم: پس از صرف صبحانه از گشت شهری کلمبو لذت می برید. سپس از معبد گتنگاراما و موزه دیدن می نمایید. همچنین به بازدید از مراکز خرید جواهرات و صنایع دستی و ابریشم خواهید پرداخت. (هتل: Cinnamon Grand)

   روز سوم: پس از صرف صبحانه به سمت کندی حرکت می کنید.  در مسیر حرکت از باغ های ادویه در ماوانلا دیدن می کنید(هتل: Grand Kandyan)

   روز چهارم: پس از صبحانه یک گشت شهری در کندی خواهید داشت. (هتل: Grand Kandyan)

   روز پنجم:  در این روز در طول روز برنامه تور در اختیار خودتان می باشد. (هتل: Grand Kandyan)

   روز ششم: پس از صبحانه اتاقتان را تحویل می دهید و برای انجام پرواز مالدیو به فرودگاه کلمبو منتقل خواهید شد. از آنجا با پرواز بین المللی بسوی مالدیو رهسپار می شوید. (هتل: Grand Kandyan)

برنامه بخش دوم تور (در مالدیو):

   روز ششم تا یازدهم: ترانسفر با هواپیمای دریایی از فرودگاه ماله به هتل Finolhu و اقامت در ریزورت زیبا و رویایی Finolhu در مالدیو با خدمات ALL INCLUSIVE. در روز پایانی با هواپیمای دریایی بسوی فرودگاه ماله و سپس از آنجا با پرواز بین المللی به تهران باز می گردید.

 

[ نرخ برای هر نفر بزرگسال در اتاق دونفره:  3,960$ | نرخ برای هر نفر خردسال: 1,500$ ] + هزینه پرواز تهران - کلمبو و ماله - تهران

 

بالا