تورهای بهار 1401 کشتی تفریحی سیشل


 • اتاق ناهارخوری قایق تفریحی
 • بازدید از جزایر کوچک در سیشل
 • تجربه ای بیادماندنی از دریانوردی در اقیانوس هند
 • تور خانوادگی و ماجراجویی سیشل
 • توقف برای پیاده شدن و بازدید از جزایر
 • دریانوردی در نزدیکی سواحل سیشل
 • سالن ناهار خوری قایق تفریحی
 • سالن ناهارخوری قایق تفریحی
 • قایق تفریحی در نزدیکی سواحل سیشل
 • کابین کشتی تفریحی
 • کافه لوکس قایق های تفریحی
 • کشتی تفریحی در نزدیکی جزیره کوزین
 • لانج کشتی تفریحی
 • لذت از مناظر طبیعی دریایی

  

تورهای دریایی سیشل به دوصورت، یکی تورهای یک هفته ای  (8 روز و 7 شب) با کروز بادبانی، و دیگری تورهای یک هفته ای (8 روز و 7 شب) با کشتی موتوری برگزار می شود.

برنامه تور زیر با دو نوع کروز صورت می پذیرد و  دو نوع کروز مدرن و سنتی برای اجرای آن موجود نرخ تور برای هر کروز متفاوت است.

 

تورهای خاص کروز بادبانی و موتوری در جزایر داخلی سیشل

کروز مدرن سیشل

مشخصات کروز مدرن بادبانی
طراحی مدرن سال 2007
و دارای لانج لوکس و ناهارخوری مجلل و عرشه چند طبقه ای و بار مجهز به سیستم تهویه
کابین های مجهز به حمام و دستشویی اختصاصی و تلویزیون، دی وی دی، یخساز، ماشین لباسشویی، خشک کن و
دارای
4 کابین با تخت 2 نفره که دارای تخت جداگانه برای کودک می باشند و 4 کابین 3 تخته و 1 کابین ماه عسل
خدمه: 1 نفر کاپیتان، 1 نفر سرآشپز،
1 نفر مکانیک، 3 نفر مهماندار، 1 نفر مربی غواصی، 2 نفر ملوان
 نرخ  8 روز و 7 شب (شامل صبحانه، ناهار، شام، چای، قهوه، کیک عصرانه، تجهیزات اسنورکل، کایاک، ماهیگیری)
برای هر بزرگسال در کابین کلاس دونفره: 3،300 یورو / برای هر خردسال:  1،800 یورو / برای هر سینگل: 4،200 یورو
 

کروز سنتی سیشل

مشخصات کروز مدرن بادبانی
طراحی مدرن سال 2007
و دارای بار مجهز به سیستم تهویه و عرشه چند طبقه ای و لانج لوکس و سالن ناهارخوری مجلل
کابین های مجهز به حمام و دستشویی اختصاصی و تلویزیون، دی وی دی، یخساز، ماشین لباسشویی، خشک کن
6 کابین با تخت 2 نفره که همگی دارای  تخت جداگانه برای کودک می باشند و نیز 3 کابین 3 تخته
خدمه: 1 نفر کاپیتان، 1 نفر سرآشپز، 1 نفر مکانیک، 3 نفر مهماندار، 1 نفر مربی غواصی، 2 نفر ملوان
نرخ  8 روز و 7 شب (شامل صبحانه، ناهار، شام، چای، قهوه، کیک عصرانه، تجهیزات اسنورکل، کایاک، ماهیگیری)
برای هر بزرگسال در کابین دونفره: 3،300 یورو / برای هر خردسال:  1،700 یورو / برای هر سینگل: 4،200 یورو

کروز کشتی تفریحی سیشل

مشخصات کروز موتوری
ساخت سال 1990 و نوسازی شده در سال 2014، دارای 2 طبقه و مساحت عرشه 240 متر مربع، رستوران سرپوشیده و روباز، کافه، اینترنت، سالن ماساژ، تلفن، سکوی شنا و عرشه مجهز به وسایل تفریحی، کتابخانه و رستوران با فضای بسیار بزرگ و مینی اسپا، موتور یات مجهز به 21 کابین دارای حمام و دستشویی اختصاصی، پنجره، سیستم موزیک، گاوصندوق، یخچال، سشوار، پریز
نرخ 8 روز و 7 شب ( شامل صبحانه، ناهار، شام)

 • کلاس P (عرشه اصلی): برای هر بزرگسال در کابین دونفره: 3،700 یورو / برای هر سینگل: 4،700 یورو
 • کلاس A: برای هر بزرگسال در کابین دونفره: 3،300 یورو / برای هر خردسال: 1،700 یورو / برای هر سینگل: 4،400یورو
 • کلاس B: برای هر بزرگسال در کابین دونفره: 2،830 یورو  / برای هر سینگل: 3،880 یورو
 • کلاس C: برای هر بزرگسال در کابین دونفره: 2،660 یورو / برای هر سینگل: 3،580 یورو

صبحانه، ناهار، شام، هر روز گشت

 

برنامه کروزهای بادبانی


برگزاری تورهای دریایی 8 روز و 7 شب آژانس مسافرتی دوران طلایی پارسیان با کروزهای بادبانی در این فصل به صورت هفتگی و روزهای شنبه برگزار می شود. نرخ یک هفته (8 روز و 7شب) کروز شامل صبحانه، ناهار، شام، و با هزینه ورودیه به ولی دو می، هزینه های لنگراندازی و توقف در جزایر، و ورودیه پارک های طبیعی برای هر نفر برابر با  3،300 یورو می باشد. این کروزها دارای 9 کابین هستند و گنجایش 22 مسافر را دارند. این برنامه به ترتیب ذیل می باشد:

  روز اول: ساعت 10:30 صبح سوار کشتی می شوید. مراسم خوشامدگویی با سخنرانی کاپیتان آغاز می شود. ساعت 12 ظهر از پورت ویکتوریا حرکت می کنید. بعد از پشت سر گذاشتن جزیره ماهه، بعد از ظهر همان روز کروز در جزیره راند، که در نزدیکی جزیره بزرگ پرالین واقع شده ،لنگر می اندازد. غروب همان روز با غذای جزایر کرئول و شام باربیکیو از شما پذیرایی می شود.

  روز دوم: به سوی دومین جزیره بزرگ سیشل - جزیره پرالین - رهسپار می شوید. در آنجا از سایت مشهور  ولی دو می که میراث طبیعی جهانی است بازدید می کنید. این جنگل کهن مأمن نارگیل های دوتکه ای و طوطی های سیاه که بومی پرالین هستند، می باشد. پیش از بازگشت به کشتی برای لذت بردن از غواصی و شنا و دیگر تفریحات دریایی، بهمراه راهنمای تور مجرب وارد جنگل های انبوه جزیره می شوید.

   روز سوم: صبحگاهان به سوی جزیره لدیگ حرکت می کنید. این جزیره بخاطر تخته سنگ های بسیار بزرگ و عظیم الجثه اش شهرت جهانی دارد.  سپس از ساحلی بنام آنسه سورس دقژانت که زیباترین ساحل جهان برای عکاسی می باشد سر میزنید . همه جزیره را با دوچرخه می پیمایید و از کارخانه روغن نارگیل و وانیل و نیز کارخانه کشتی سازی بازدید می نمایید.

   روز چهارم: صبحدم به سمت جزایر خواهر کوچک و خواهر بزرگ می روید تا از آرامش بی نظیر در این جزایر خالی از سکنه لذت ببرید. بعد از ظهر همان روز به جزیره کوکو می روید که جواهر گرانیتی اقیانوس هند نام گرفته است.  در این جزیره با ماهی های رنگارنگ بی نظیر مناطق استوایی غواصی می کنید.

   روز پنجم: به سوی جزیره بوبی می روید تا در صبحگاه آرامش بخش جزیره به ورزش های آبی مورد علاقه تان بپردازید. پس از ناهار به جزیره آرید می روید. در این جزیره با تنوع بی مانندی از پرندگانی که در هیچ جای دیگر جهان  یافت نمی شوند روبرو می شوید. این جزیره تنها نقطه ای در جهان است که زیستگاه رایتس گاردنیا و بیش از 400 گونه ماهی منحصر بفرد و نایاب می باشد.

   روز ششم: بعد از اینکه صبحانه خود را میل نمودید در جزیره کوریوز پیاده می شوید تا از این جزیره تقریباً خالی از سکنه دیدن کنید. از جنگل های انبوه استوایی و باغ لاک پشت های غول آسای جزیره هم دیدن می کنید.پس از اینکه ناهار باربکیو خود را میل نمودید می توانید از ورزش های آبی گوناگون لذت ببرید یا اینکه در کنار آب های فیروزه ای استراحت کنید.

  روز هفتم: پس از صبحانه، آرام آرام بسوی جزیره بزرگ ماهه می رویم تا سر راه در جزیره ایل سِش کمی آب تنی یا غواصی کنید. سپس باربکیوی لذیذی سرو می شود و کشتی بسوی پورت ویکتوریا رهسپار می شوید، تا اقامت شبانه ای ای در پایتخت سیشل داشته باشید.

  روز هشتم: ساعت 08:30 صبح در اسکله بین جزیره ای از کروز پیاده می شوید. چنانچه پرواز برگشت شما به ایران شب هنگام باشد، یک تور نیمروزی در جزیرۀ ماهه نیز مهمان ما خواهید بود تا زمان باقیمانده را به بهترین نحو ممکن سپری نمایید.

   نقشه مسیر تور اصلی کروزهای بادبانی در جزایر داخلی سیشل (در ماه های نوامبر تا آوریل: ویژه کروزهای بادبانی - تور 7 شبه: شنبه تا شنبه):

تور لوکس 7 شبه کروز سیشل

برنامه کروز موتوری


   روز اول:  بین ساعت 15:00 و 16:00 سوار کشتی می شوید. بعد از مراسم خوشامدگویی پورت ویکتوریا را ترک می کنید و برای شنا و توقف بسمت جزیره سنت آن در نزدیکی ویکتوریا می روید. شبانه لنگر می اندازیم و در این جزیره زیبا می مانیم.

  روز دوم:  صبح هنگام جزیره جزیره سنت آن را ترک می کنیم و بسوی جزیره کیوریوس می رویم. این جزیره خالی از سکنه که زیستگاه لاک پشت های غول آسا  است را می بینید. بهمراه راهنمای پارک به باغی در کنار جنگل حاره ای می رویم.  سپس به ساحل باز می گیردیم تا ناهار باربکیوی لذیذی  را در زیر سایه درختان استوایی میل نمایید. بعد از ظهر همان روز می توانید از ساحل و فعالیت های دریایی دیگر استفاده نمایید. شبانه در کشتی لنگر انداخته اقامت خواهید داشت.

  روز سوم:  صبحدم به سوی جزیره کوزین می رویم. گشت اختیاری بازدید از باغ پرندگان را دراختیارتان می گذاریم. در این جزیره بیش از 250 هزار پرنده زندگی می کنند. علاوه بر این تعداد زیادی لاک پشت هم در ساحل لانه می گزینند. بعد از ظهر به آنسِ لازیو می رسیم. این ساحل در جزیره پرالین یکی از زیباترین سواحل جهان است. وقت خوبی است تا به ورزش های آبی، اسنورکل یا غواصی بپردازید. شبانه در کشتی لنگر انداخته اقامت خواهید داشت.

   روز چهارم:  صبح روز چهارم به سمت جزیره آرید می رویم. می توانید اگر تمایل داشتید به بالاترین نقطه جزیره رفته و از مناظر دل انگیز منحصر بفرد جزیره لذت ببرید. این جزیره زیستگاه گیاهی بنام یاسمن رایت است که در هیچ جای دیگری در جهان نمی روید. همچنین پرنده ای آبشکاف بنام اُدوبون می باشد که یکی از نادرترین گونه های جانوری در جهان است و به چکاوک سیشل شهرت دارد. نزدیک ظهر بسوی جزیره سنت پیرمی رویم. پس از ناهار به سنت پیر می رسیم و برای 3 ساعت به شنا و غواصی می پردازید. نزدیک غروب سنت پیررا ترک می کنیم.

روز پنجم:   بعد از ظهر با کروز به جزیرۀ فلیسیته می روید. در جزیره می توانید غواصی یا شنا کنید. شب هنگام بسوی جزیرۀ لدیگ رهسپار می شوید و شب را همانجا سپری می کنید. کروز جلوی اسکله لنگر خواهد انداخت.

   روز ششم:   یک گشت نیم‌روزی در جزیره لَدیگ دارید. این جزیره در میان همه جزایر سیشل محبوبیت بیشتری در بین عکاسان دارد و سنتی‌ترین جامعۀ سیشل در آن زندگی می کنند. گشت های اختیاری در ساحل آنسِ درژانت یا مزارع جزیره برایتان در نظر گرفته ایم. پس از آن، کارخانۀ پخت مغز نارگیل را در جزیره بازدید خواهید کرد و کارگاه سنّتی روغن نارگیل گیری را خواهید دید. سپس، از منظره های مسحور کنندۀ سنگ های منحصربفرد و زیبای ساحل لذّت خواهید برد. سپس می توانید سوغاتی های تک و ویژۀ لاپاس را تهیه کنید. لاپاس مهمترین دهکدۀ جزیره است. درپایان، به کشتی بازمی گردید و بسوی جزیرۀ موین رهسپار می شوید. این جزیره مقابل جزیرۀ ماهه واقع است. شب را، در حالیکه کشتی لنگر انداخته است، در جزیرۀ موین می گذرانید.

روز هفتم:   از جزیرۀ موین به جزیرۀ ماهه بازخواهید گشت. گشت کوتاهی در جزیره دارید و می توانید به شنا بپردازید. این فرصت پایانی در تور برای غواصی و شناست. بر روی عرشه از باربیکیو لذّت برده و از جزیرۀ موین به جزیرۀ ماهه باز خواهید گشت. عصر به دیوارۀ ساحلی ماهه می رسید. ضیافت خداحافظی به میزبانی ناخدا بهمراه موسیقی زنده و شام و برنامه شاد محلی برپا می شود. شب را در ماهه می گذرانید.

روز هشتم:   ساعت 9 صبح و پس از صرف صبحانه از کشتی پیاده می شوید. پس از پیاده شدن از کشتی، راهنمای شما گشت نیمروزی درخور برنامۀ پروازیتان را برایتان در جزیره اجرا خواهد نمود. در پایان، برای سوار شدن به هواپیما و انجام تشریفات فرودگاهی، سه ساعت پیش از پرواز به فرودگاه ترانسفر خواهید شد.

  تاریخ های حرکت کشتی کروز: هر هفته: شنبه ها

 

بالا


© کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی دوران طلایی پارسیان (1383-1400) می باشد.  |  طراحی و اجرا: دوران طلایی پارسیان