تورهای نوروز 98 کشتی تفریحی سیشل

 • اتاق ناهارخوری قایق تفریحی
 • بازدید از جزایر کوچک در سیشل
 • تجربه ای بیادماندنی از دریانوردی در اقیانوس هند
 • تور خانوادگی و ماجراجویی سیشل
 • توقف برای پیاده شدن و بازدید از جزایر
 • دریانوردی در نزدیکی سواحل سیشل
 • سالن نهار خوری قایق تفریحی
 • سالن نهارخوری قایق تفریحی
 • قایق تفریحی در نزدکی سواحل سیشل
 • کابین کشتی تفریحی
 • کافه لوکس قایق های تفریحی
 • کشتی تفریحی در نزدیکی جزیره کازین
 • لانج کشتی تفریحی
 • لذت از مناظر طبیعی دریایی
Javascript Slideshow Code by WOWSlider.com v4.8

  

تورهای دریایی سیشل به دوصورت، یکی تورهای یک هفته ای  (8 روز و 7 شب) با کروز بادبانی، و دیگری تورهای 3 شب یا 4 شب یا 7شب با کشتی موتوری برگزار می شود.

برنامه تور زیر با دو نوع کروز صورت می پذیرد و  دو نوع کروز مدرن و سنتی برای اجرای آن موجود نرخ تور برای هر کروز متفاوت است.

کروز مدرن سیشل

   مشخصات کروز مدرن بادبانی

   طراحی مدرن سال 2007
   دارای بار مجهز به سیستم تهویه مطبوع 
   دارای عرشه زیبای چند طبقه ای رو به دریا
   دارای لانج لوکس و سالن نهارخوری مجلل و مجهز
   کابین های مجهز به حمام و دستشویی اختصاصی برای هر کابین
   کابین های مجهز به تلویزیون، دی وی دی، یخساز، ماشین لباسشویی، خشک کن
   دارای
4 کابین با تخت 2 نفره که همگی دارای تخت جداگانه برای کودک می باشند و نیز 4 کابین 3 تخته و 1 کابین ماه عسل
    خدمه
   1نفر کاپیتان، 1 نفر سرآشپز،
1 نفر مکانیک، 3 نفر مهماندار، 1نفر مربی غواصی، 2نفر ملوان
   نرخ  8 روز و 7 شب (شامل صبحانه، نهار، شام)
   برای هر نفر بزرگسال در کابین دونفره: 2،600 یورو    /   برای هر نفر خردسال:  1،300 یورو  /   برای هر نفر سینگل: 3،750یورو

کروز سنتی سیشل

   مشخصات کروز مدرن بادبانی

   طراحی مدرن سال 2007
   دارای بار مجهز به سیستم تهویه مطبوع 
   دارای عرشه زیبای چند طبقه ای رو به دریا
   دارای لانج لوکس و سالن نهارخوری مجلل و مجهز
   کابین های مجهز به حمام و دستشویی اختصاصی برای هر کابین
   کابین های مجهز به تلویزیون، دی وی دی، یخساز، ماشین لباسشویی، خشک کن
   دارای 6کابین با تخت 2 نفره که همگی دارای تخت جداگانه برای کودک می باشند و نیز 3 کابین 3 تخته
    خدمه
   1نفر کاپیتان، 1 نفر سرآشپز،
1 نفر مکانیک، 3 نفر مهماندار، 1نفر مربی غواصی، 2نفر ملوان
   نرخ  8 روز و 7 شب (شامل صبحانه، نهار، شام)
   برای هر نفر بزرگسال در کابین دونفره: 2،600 یورو    /   برای هر نفر خردسال:  1،300 یورو  /   برای هر نفر سینگل: 3،7
50 یورو

کروز کشتی تفریحی سیشل ویژه نوروز 96

   مشخصات کشتی تفریحی

   ساخت سال 1990 و نوسازی شده در سال 2014
   دارای سکو شنا و عرشه مجهز به همه وسایل تفریحی و رفاهی، مجهز به کتابخانه و رستوران با فضای بسیار بزرگ و مینی اسپا
   موتور یات مجهز به 21 کابین دارای حمام و دستشویی اختصاصی، پنجره، سیستم موزیک پایپد، گاوصندوق، یخچال، سشوار، پریز برق
   دارای 2 طبقه و مساحت عرشه بیش از 240 متر مربع، رستوران سرپوشیده و روباز، کافه، اینترنت بیسیم، سالن ماساژ، تلفن داخلی      

 •    نرخ (شامل صبحانه، نهار، شام)

 •    کلاس
  A: برای هر نفر بزرگسال در کابین دونفره: 2،190 یورو /   برای هر نفر خردسال : 1،150 یورو  /  برای هر نفر سینگل: 2،890 یورو
 •    کلاس B: برای هر نفر بزرگسال در کابین دونفره: 1,950 یورو /  برای هر نفر سینگل: 2,550، یورو
 •    کلاس C: برای هر نفر بزرگسال در کابین دونفره: 1,750 یورو /  برای هر نفر سینگل: 2,350 یورو

 

برنامه کروزهای بادبانی

برگزاری تورهای 8 روز و 7 شب با کروزهای بادبانی در این فصل به صورت  هفتگی و روزهای یکشنبه برگزار می شود. نرخ یک هفته (8 روز و 7شب) کروز، شامل صبحانه، نهار، شام، و با هزینه ورودیه به Vallee De Mai، هزینه های لنگراندازی و توقف در جزایر، و ورودیه پارک های طبیعی برای هر نفر برابر با  2،600 یورو می باشد.، که این برنامه به شکل ذیل می باشد:

  روز اول: ساعت 10:30 صبح سوار کشتی می شوید. مراسم خوشامدگویی با سخنرانی کاپیتان آغاز می شود. ساعت 12 ظهر از پورت ویکتوریا حرکت می کنید. بعد از پشت سر گذاشتن جزیره ماهه، بعد از ظهر همان روز کروز در جزیره راند، که در نزدیکی جزیره بزرگ پراسلین واقع شده ،لنگر می اندازد. غروب همان روز با غذای جزایر کرئول و شام باربیکیو از شما پذیرایی می شود.

  روز دوم: به سوی دومین جزیره بزرگ سیشل - جزیره پراسلین - رهسپار می شوید. در آنجا از سایت مشهور Vallee De Mai که میراث طبیعی جهانی است بازدید می کنید. این جنگل کهن مامن نارگیل های دوتکه ای و طوطی های سیاه که بومی پراسلین هستند، می باشد. پیش از بازگشت به کشتی برای لذت بردن از غواصی و شنا و دیگر تفریحات دریایی، بهمراه راهنمای تور مجرب وارد جنگل های انبوه جزیره می شوید.

   روز سوم: صبحگاهان به سوی جزیره La Digue حرکت می کنید. این جزیره بخاطر تخته سنگ های بسیار بزرگ و عظیم الجثه اش شهرت جهانی دارد.  سپس از ساحلی بنام Anse Source d'Argent که زیباترین ساحل جهان برای عکاسی می باشد سر میزنید . همه جزیره را با دوچرخه می پیمایید و از کارخانه روغن نارگیل و وانیل و نیز کارخانه کشتی سازی بازدید می نمایید.

   روز چهارم: صبحدم به سمت جزایر «خواهر کوچک» و «خواهر بزرگ» می روید تا از آرامش بی نظیر در این جزایر خالی از سکنه لذت ببرید. بعد از ظهر همان روز به جزیره کوکو می روید که جواهر گرانیتی اقیانوس هند نام گرفته است.  در این جزیره با ماهی های رنگارنگ بی نظیر مناطق استوایی غواصی می کنید.

   روز پنجم: به سوی جزیره بوبی می روید تا در صبحگاه آرامش بخش جزیره به ورزش های آبی مورد علاقه تان بپردازید. پس از نهار به جزیره آرید می روید . در این جزیره با تنوع بی مانندی از پرندگانی که در هیچ جای دیگر جهان  یافت نمی شوند روبرو می شوید. این جزیره تنها نقطه ای در جهان است که زیستگاه رایتس گاردنیا و بیش از 400 گونه ماهی منحصر بفرد و نایاب می باشد.

   روز ششم: بعد از اینکه صبحانه خود را میل نمودید در جزیره Curieuse پیاده می شوید تا از این جزیره تقریباً خالی از سکنه دیدن کنید. از جنگل های انبوه استوایی و باغ لاک پشت های غول آسای جزیره هم دیدن می کنید.پس از اینکه نهار باربکیو خود را میل نمودید می توانید از ورزش های آبی گوناگون لذت ببرید یا اینکه در کنار آب های فیروزه استراحت کنید.

  روز هفتم: پس از صبحانه، آرام آرام بسوی جزیره بزرگ ماهه می رویم تا سر راه در جزیره ایل سِش کمی آب تنی یا غواصی کنید. سپس باربکیوی لذیذی سرو می شود و کشتی بسوی پورت ویکتوریا رهسپار می شوید، تا اقامت شبانه ای ای در پایتخت سیشل داشته باشید.

  روز هشتم: ساعت 08:30 صبح در اسکله بین جزیره ای از کروز پیاده می شوید.

برنامه کشتی تفریحی

   روز اول:  بین ساعت 15:00 و 16:00 سوار کشتی می شوید.بعد از مراسم خوشامدگویی پورت ویکتوریا را ترک می کنید و برای شنا و توقف بسمت جزیره سنت آن در نزدیکی ویکتوریا می روید. شبانه لنگر می اندازیم و در این جزیره زیبا می مانیم.

  روز دوم:  صبح هنگام جزیره جزیره سنت آن را ترک می کنیم و بسوی جزیره کیوریوس می رویم. این جزیره خالی از سکنه که زیستگاه لاک پشت های غول آسا  است را می بینید. بهمراه راهنمای پارک به باغی در کنار جنگل حاره ای می رویم.  سپس به ساحل باز می گیردیم تا ناهار باربکیوی لذیذی  را در زیر سایه درختان استوایی میل نمایید. بعد از ظهر همان روز می توانید از ساحل و فعالیت های دریایی دیگر استفاده نمایید. شبانه در کشتی لنگر انداخته اقامت خواهید داشت.

  روز سوم:  صبحدم به سوی جزیره کازین می رویم. گشت اختیاری بازدید از باغ پرندگان را دراختیارتان می گذاریم. در این جزیره بیش از 250 هزار پرنده زندگی می کنند. علاوه بر این تعداد زیادی لاک پشت هم در ساحل لانه می گزینند. بعد از ظهر به آنسِ لازیو می رسیم. این ساحل در جزیره پراسلین یکی از زیباترین سواحل جهان است. وقت خوبی است تا به ورزش های آبی، اسنورکل یا غواصی بپردازید. شبانه در کشتی لنگر انداخته اقامت خواهید داشت.

   روز چهارم:  صبح روز چهارم به سمت جزیره آرید می رویم. می توانید اگر تمایل داشتید به بالاترین نقطه جزیره رفته و از مناظر دل انگیز منحصر بفرد جزیره لذت ببرید. این جزیره زیستگاه گیاهی بنام یاسمن رایت است که در هیچ جای دیگری در جهان نمی روید. همچنین پرنده ای آبشکاف بنام اُدوبون می باشد که یکی از نادرترین گونه های جانوری در جهان می باشد و به چکاوک سیشل شهرت دارد. نزدیک ظهر بسوی جزیره سنت پیر می رویم.پس از نهار به سنت پیر می رسیم و برای 3 ساعت به شنا و غواصی می پردازید. نزدیک غروب سنت پیر را ترک می کنیم.

   روز پنجم:   بین ساعت 9 و 10 کشتی پهلو گرفته و پیاده می شوید.

   تاریخ های حرکت کشتی کروز: هر هفته

    نقشه مسیر تور کروز: