• با موج دریا به خواب بروید
  • بهترین امکانات چندرسانه ای در اتاق رو به دریایتان
  • ترکیب چشم نواز رنگ ها
  • حمام رویایی تان
  • اتاق خواب های رو به جنگل
  • ویلاهای بزرگ برای گروه های 4 تا 14 نفر
  • لذت تماشای غروب آفتاب در افق ساحل
  • استخرهای اختصاصی و بی نظیر
  • آرامش حتی در موقع استحمام
  • غذای خود را داخل یا در محوطه ویلا میل نمایید
  • گردش دریایی با قایق تفریحی خصوصی تان
با موج دریا به خواب بروید1 بهترین امکانات چندرسانه ای در اتاق رو به دریایتان2 ترکیب چشم نواز رنگ ها3 حمام رویایی تان4 اتاق خواب های رو به جنگل5 ویلاهای بزرگ برای گروه های 4 تا 14 نفر6 لذت تماشای غروب آفتاب در افق ساحل7 استخرهای اختصاصی و بی نظیر8 آرامش حتی در موقع استحمام9 غذای خود را داخل یا در محوطه ویلا میل نمایید10 گردش دریایی با قایق تفریحی خصوصی تان11
اقامت رویایی در اتاق ها و ویلاهای ریزورت های ساحلی

    

  اقامت در هتل برای زوج ها یا خانواده های کم جمعیت در تایلند، ژاپن، اندونزی، موریس، سیشل، ماداگاسکار و مالدیو پیشنهاد می شود.

کلیه هتل ها در جزیره موریس، سیشل و مالدیو دارای ساحل اختصاصی می باشند. بیش از نیمی از هتل های پیشنهادی در دیگر کشورها نیز دارای ساحل اختصاصی هستند.

 در ویلا امکان اقامت گروه های 2 تا 14 نفره امکان پذیر است. تعداد متنابهی از ویلاهایی که دوران طلایی پارسیان با آنها قرارداد سالیانه دارد همگی تحت گارانتی این شرکت هستند و نرخ کاملاً استثنایی و ایده آلی را به مسافران ارائه می دهد. میهمانان ما می توانند با فراغ بال و آسودگی خاطر از امنیت، چشم انداز و کیفیت و آرامش دلپذیر ویلاها استفاده نمایند.

  نرخ تمام شده تور شما در صورتی که حداقل 4 نفر باشید و قصد اقامت در ویلا را داشته باشد، در قبال خدمات دریافتی، بمراتب کمتر از نرخ تورهایی که شامل اقامت اتاق هستند، خواهد بود.

 استخر، پارکینگ، ساحل، محوطه و همه امکانات دیگر در ویلاها، برای شما کاملاً اختصاصی و در محیطی آکنده از آرامش و زیبایی خواهد بود. دیگر نیاز نیست نگران رفت و آمد های خود و میهمانانتان به محل اقامتتان باشید.

 امنیت این ویلاها در حد دیگر اتاق های هتل ها می باشد. شما ویلا را بسیار مرتب و تمیز تحویل می گیرید و هرگاه نیاز بود می توانید برای مرتب کردن دوباره آن با مسئولین خانه داری و سرایداری تماس بگیرید. چنانچه در هنگام اقامت میهمانان هر گونه زیانی از سوی سرایداران به اموال ایشان وارد گردد مسئولیت زیان وارده  چه مادی و چه غیرمادی بر عهده مدیریت ویلا خواهد بود.

 داشتن آشپزخانه های بسیار مجهز و مدرن از ویژگی های ویلاهای ماست. اگر نمی خواهید از رستوران ها استفاده نمایید و یا از غذاهای محلی لذت نمی برید نگران نباشید. امکان پخت و پز با کامل ترین و به روز ترین وسایل آشپزی فراهم می باشد.  

 در ساموئی می توانید شاتل اختصاصی رایگان روزانه به همه مراکز خرید و دیگر ساحل های جزیره دریافت نمایید. ترانسفرهای رفت و برگشت فرودگاهی در پوکت و ساموئی به ویلایتان، رایگان به شما ارائه می گردد و راهنمای تور نیز به شما معرفی می گردد.

  امکاناتی همچون رستوران، سالن ماساژ، سالن زیبایی، تلویزیون ماهواره ای و خدماتی همچون ارائه فیلم و کتاب به میهمانان فراهم می باشد. کارمندان سرویس دهنده همیشه با تماس یک شماره داخلی در خدمتتان خواهند بود.

 ویلاهای تایلند که در سایت دوران طلائی گنجانده شده اند همگی در مناطق ساحلی دریای آندامان واقع شده اند. همگی هتل ها و ویلاهای جزیره موریس نیز در مناطق زیبا و دارای موقعیت مکان ایده آل واقع شده اند.

 رزرو پرواز داخلی به پوکت و ساموئی در کنار همه این خدمات همانند تورهای سنتی و مرسوم به مسافران ارائه می گردد. دوران طلائی پارسیان افتخار نمایندگی فروش همه شرکت های هواپیمایی تایلند و منطقه جنوب شرق آسیا را دارد.

 علاوه بر همه اینها می توانید قایق تفریحی مورد نظرتان را به صورت روزانه یا هفتگی از ما اجاره کنید تا در حاشیه دریای آندامان و خلیج پانگ انگا با خانواده یا دوستانتان به گردش و تفریح بپردازید.

بالا


© کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی دوران طلایی پارسیان (1383-1398) می باشد.  |  طراحی و اجرا: دوران طلایی پارسیان